Pati Birliği Screenshots

Pati Birliği 1.1 Description
Pati Birliği (Package Name: com.patibirligi.www.patibirligi) is developed by FOX NETWORKS GROUP (UK) ltd and the latest version of Pati Birliği 1.1 was updated on December 13, 2017. Pati Birliği is in the category of Lifestyle. You can check all apps from the developer of Pati Birliği and find 1 alternative app to Pati Birliği on Android. Currently this app is for free. This app can be downloaded on Android 4.0.3+ on APKFab or Google Play. All APK/XAPK files on APKFab.com are original and 100% safe with fast download.
Pati Birliği, aynı semtte yaşayan hayvanseverleri ve sokak köpeklerini bir araya getirerek köpeklerin mama, su ve klinik ihtiyaçlarının düzenli bir şekilde giderilmesini amaçlayan bir projedir.
Pati Birliği uygulaması, GPS’li özel tasmaları bulunan sokak köpeklerinin konumlarını görüntüler. Uygulamayı kullanan hayvan severler çevrelerindeki köpeklerin konumunu görebilir, onların beslenme, su, sevgi gibi ihtiyaçlarını karşılamak için yanlarına gidebilirler.
Pati Birliği kullanıcıları, dilerlerse, uygulamadaki “Sahiplen” butonuna basarak “Tanış Onunla” platformuyla iletişime geçebilir ve bir köpek sahiplenebilirler.
Barınaklarda ve şehir dışında bulunan sokak köpeklerine yardım etmek isteyen kullanıcılar, uygulama içinden “Çak Bi Pati” derneğine ulaşarak, nasıl yardım edebileceklerini öğrenebilirler.
Read More
Pati Birliği Features
More Information
Category:

Lifestyle Apps

Update Date:

2017-12-13

Latest Version:

1.1 

Need Update:

Submit latest version

Requirements:

Android 4.0.3+