Pati Birliği

7.3 24

v1.1 by FOX NETWORKS GROUP (UK) ltd

Pati Birliği Pati Birliği
從Google Play獲取應用

關於 Pati Birliği

Pati Birliği(包名:com.patibirligi.www.patibirligi)開發者是FOX NETWORKS GROUP (UK) ltd,Pati Birliği的最新版本1.1更新時間為2017年12月13日。Pati Birliği的分類是生活品味。您可以查看Pati Birliği的開發者下的所有應用並找到Pati Birliği在安卓上的1個相似應用。目前這個應用免費。該應用可以從APKFab或Google Play下載到Android 4.0.3+。APKFab.com的所有APK/XAPK文檔都是原始文檔並且100%安全下載的資源。
Pati Birliği, aynı semtte yaşayan hayvanseverleri ve sokak köpeklerini bir araya getirerek köpeklerin mama, su ve klinik ihtiyaçlarının düzenli bir şekilde giderilmesini amaçlayan bir projedir.
Pati Birliği uygulaması, GPS’li özel tasmaları bulunan sokak köpeklerinin konumlarını görüntüler. Uygulamayı kullanan hayvan severler çevrelerindeki köpeklerin konumunu görebilir, onların beslenme, su, sevgi gibi ihtiyaçlarını karşılamak için yanlarına gidebilirler.
Pati Birliği kullanıcıları, dilerlerse, uygulamadaki “Sahiplen” butonuna basarak “Tanış Onunla” platformuyla iletişime geçebilir ve bir köpek sahiplenebilirler.
Barınaklarda ve şehir dışında bulunan sokak köpeklerine yardım etmek isteyen kullanıcılar, uygulama içinden “Çak Bi Pati” derneğine ulaşarak, nasıl yardım edebileceklerini öğrenebilirler.
查看更多
Pati Birliği 資訊
更多資訊

更新日期:

2017-12-13

最新版本:

1.1

請求更新:

提交最新版本

系統要求:

Android 4.0.3+