Pati Birliği

7.3 24

v1.1 von FOX NETWORKS GROUP (UK) ltd

Pati Birliği Pati Birliği
Auch bei Google Play verfügbar

Über Pati Birliği

Pati Birliği (Paketname: com.patibirligi.www.patibirligi) wird von FOX NETWORKS GROUP (UK) ltd entwickelt und die neueste Version von Pati Birliği 1.1 wurde am 13. Dezember 2017 aktualisiert. Pati Birliği liegt in der Kategorie von Lifestyle. Sie können alle Apps von dem Entwickler der Pati Birliği durchsuchen und 1 alternative App zu Pati Birliği auf Android finden. Derzeit ist diese APP kostenlos. Diese App kann auf Android 4.0.3+ auf APKFab oder Google Play heruntergeladen werden. Alle APK/XAPK Dateien auf APKFab.com sind original und 100% sicher, schnell herunterzuladen.
Pati Birliği, aynı semtte yaşayan hayvanseverleri ve sokak köpeklerini bir araya getirerek köpeklerin mama, su ve klinik ihtiyaçlarının düzenli bir şekilde giderilmesini amaçlayan bir projedir.
Pati Birliği uygulaması, GPS’li özel tasmaları bulunan sokak köpeklerinin konumlarını görüntüler. Uygulamayı kullanan hayvan severler çevrelerindeki köpeklerin konumunu görebilir, onların beslenme, su, sevgi gibi ihtiyaçlarını karşılamak için yanlarına gidebilirler.
Pati Birliği kullanıcıları, dilerlerse, uygulamadaki “Sahiplen” butonuna basarak “Tanış Onunla” platformuyla iletişime geçebilir ve bir köpek sahiplenebilirler.
Barınaklarda ve şehir dışında bulunan sokak köpeklerine yardım etmek isteyen kullanıcılar, uygulama içinden “Çak Bi Pati” derneğine ulaşarak, nasıl yardım edebileceklerini öğrenebilirler.
Mehr lesen
Pati Birliği Besonderheiten
Mehr Information

Verfügbar bei:

Lifestyle Apps

Aktualisierungsdatum:

2017-12-13

Letzte Version:

1.1

Anforderungen:

Android 4.0.3+