Pati Birliği

7.3 24

v1.1 by FOX NETWORKS GROUP (UK) ltd

Pati Birliği Pati Birliği
Google Playで手に入れよう

Pati Birliğiの詳細

FOX NETWORKS GROUP (UK) ltdからリリースされた『Pati Birliği』はライフスタイルアプリだ。apkfab.com/jpから『Pati Birliği』のファイルサイズ(APKサイズ):2.05 MB、スクリーンショット、詳細情報などを確認できる。apkfab.com/jpではFOX NETWORKS GROUP (UK) ltdより配信したアプリを簡単に検索して見つけることができる。『Pati Birliği』に似ているアプリや類似アプリは1個を見つける。ライフスタイルというのタッグは『Pati Birliği』を含む。現在、本作のダウンロードも基本プレイも無料だ。『Pati Birliği』のAndroid要件はAndroid 4.0.3+なので、ご注意ください。APKFabあるいはGooglePlayから『Pati Birliği apk』の最新バージョンを高速、安全にダウンロードできる。APKFab.com/jpでは全てのAPK/XAPKファイルがオリジナルなものなので、高速、安全にダウンロードできる。
Pati Birliği, aynı semtte yaşayan hayvanseverleri ve sokak köpeklerini bir araya getirerek köpeklerin mama, su ve klinik ihtiyaçlarının düzenli bir şekilde giderilmesini amaçlayan bir projedir.
Pati Birliği uygulaması, GPS’li özel tasmaları bulunan sokak köpeklerinin konumlarını görüntüler. Uygulamayı kullanan hayvan severler çevrelerindeki köpeklerin konumunu görebilir, onların beslenme, su, sevgi gibi ihtiyaçlarını karşılamak için yanlarına gidebilirler.
Pati Birliği kullanıcıları, dilerlerse, uygulamadaki “Sahiplen” butonuna basarak “Tanış Onunla” platformuyla iletişime geçebilir ve bir köpek sahiplenebilirler.
Barınaklarda ve şehir dışında bulunan sokak köpeklerine yardım etmek isteyen kullanıcılar, uygulama içinden “Çak Bi Pati” derneğine ulaşarak, nasıl yardım edebileceklerini öğrenebilirler.
続きを読む
Pati Birliği 特徴
追加情報

更新日:

2017-12-13

最新バージョン:

1.1

バージョンアップ申請:

最新版提出

Android要件:

Android 4.0.3+