Mü'minin Sıfatları

9.8 6

v1.0 by Hak Yayınları

Mü'minin Sıfatları APK 下載 Mü'minin Sıfatları APK 下載
通過APKFab客戶端下載
安全快速安裝 - 無區域限制

關於 Mü'minin Sıfatları

Mü'minin Sıfatları(包名:com.hy.mmininsfatlar)開發者是Hak Yayınları,Mü'minin Sıfatları的最新版本1.0更新時間為2016年08月01日。Mü'minin Sıfatları的分類是圖書與參考資源。您可以查看Mü'minin Sıfatları的開發者下的所有應用並找到Mü'minin Sıfatları在安卓上的163個相似應用。目前這個應用免費。該應用可以從APKFab或Google Play下載到Android 2.3.4+。APKFab.com的所有APK/XAPK文檔都是原始文檔並且100%安全下載的資源。
Uygulamamızı beğenen, kendi sayfasında paylaşan veya bunlara yorum yapan kimselerin isimleri Google‘ın / Google Play sisteminden dolayı görünmektedir. Bu kişilerin sayfalarında şirk(Allah-u Teâlâ’ya ait hak, sıfat ve yetkileri Allah’tan başkalarına veya Allah’la birlikte bir başkalarına vermektir) küfür (gerek inatla, gerek cehaletle, gerekse inat edenleri taklit sebebiyle Allah’ın tevhidini inkâr etmek ve rasûlünü yalanlamaktır) ve haram içerikli paylaşımlar varsa reddediyor, böyle bir içeriğe bizim yapmış olduğumuz paylaşımlar üzerinden ulaşılması halinde hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.
Uygulamamızı Beğenip Paylaşmayı Unutmayınız
Mü'minin Sıfatları
Abdulhak El-Heytemi
Allah-u Teâlâ'ya hamd olsun! O’na şükreder, O’ndan yardım diler, O’nun bağışlamasını isteriz. Nefislerimizin şerrinden, kötü amellerimizden O’na sığınırız. Allah-u Teâlâ kime hidayet ederse onu saptıracak, kimi de saptırırsa ona hidayet edecek yoktur. Şehadet ederim ki; Allah-u Teâlâ‘dan başka ibadete layık ilah yoktur. O tektir, O’nun ortağı yoktur. Yine şehadet ederim ki; Muhammed aleyhisselâm O’nun kulu ve rasulüdür.
"Ey iman edenler! Allah’tan korkulması gerektiği gibi korkun ve sizler ancak müslümanlar olarak ölün!"(Ali İmran: 102)
"Ey insanlar! Sizi bir tek nefisten yaratan ve ondan da eşini yaratan ve ikisinden birçok erkekler ve kadınlar üretip yayan Rabbinizden sakının! Adını kullanarak birbirinizden dilekte bulunduğunuz Allahtan ve akrabalık haklarına riayetsizlikten sakının! Şüphesiz Allah sizin üzerinize gözetleyicidir." (Nisa: 1)
"Ey iman edenler! Allah’tan sakının ve sözün en doğrusunu söyleyin ki Allah, amellerinizi ıslah etsin ve günahlarınızı bağışlasın. Kim Allah’a ve rasulüne itaat ederse büyük bir kurtuluşa ermiş olur." (Ahzab: 70-71)
En doğru söz; Allah-u Teâlâ'nın kitabı ve en hayırlı yolu gösteren Rasulünün sünnetidir. En şerli şey; bidat olan şeydir. Her bidat dalalettir. Her dalalet ateştedir.
Bu kitabta Kur’an, sünnet ve selefi’s salihinin sözlerinde geçen mü’minin bazı sıfatlarını zikredeceğiz.
Bu sıfatları zikretmemizdeki gaye; cenneti hakeden mü’minin vasfını anlatmaktır. Ta ki herkes bunu kendine örnek edinsin ve böylece Allah-u Teâlâ'nın rızasını ve cennetini kazanabilsin.
Bu sıfatları müslümalara, o sıfatlara sımsıkı sarılsınlar ve bunları ihmal etmesinler, böylece selefi’s salihinin yolunda yürüyerek Allah-u Teâlâ'nın rızasını elde etsinler ve hem dünyada hem de ahirette kazanalardan olsunlar diye sunuyoruz.
Allah-u Teâlâ’dan bu amelimizi O’nun rızasına uygun olan halis bir amel ve müslümanlara faydalı kılmasını temenni ederiz.
查看更多
Mü'minin Sıfatları 資訊
歷史版本 更多
Mü'minin Sıfatları
Mü'minin Sıfatları 1.0 APK
2016年08月02日 2.88 MB

Requires Android: Android 2.3.4+

Screen DPI: 160-640dpi

SHA1: 37688f4113349889da7ed3d57852416707abe680

Size: 2.88 MB

What's New:

更多資訊

更新日期:

最新版本:

1.0

請求更新:

提交最新版本

系統要求:

Android 2.3.4+