İşte Müslüman

9.2 21

v2.1 by Hak Yayınları

İşte Müslüman APK 下載 İşte Müslüman APK 下載
通過APKFab客戶端下載
安全快速安裝 - 無區域限制

關於 İşte Müslüman

İşte Müslüman(包名:com.istemusluman)開發者是Hak Yayınları,İşte Müslüman的最新版本2.1更新時間為2015年07月03日。İşte Müslüman的分類是圖書與參考資源。您可以查看İşte Müslüman的開發者下的所有應用並找到İşte Müslüman在安卓上的25個相似應用。目前這個應用免費。該應用可以從APKFab或Google Play下載到Android 2.2+。APKFab.com的所有APK/XAPK文檔都是原始文檔並且100%安全下載的資源。
Uygulamamızı beğenen, kendi sayfasında paylaşan veya bunlara yorum yapan kimselerin isimleri Google‘ın / Google Play sisteminden dolayı görünmektedir. Bu kişilerin sayfalarında şirk(Allah-u Teâlâ’ya ait hak, sıfat ve yetkileri Allah’tan başkalarına veya Allah’la birlikte bir başkalarına vermektir) küfür (gerek inatla, gerek cehaletle, gerekse inat edenleri taklit sebebiyle Allah’ın tevhidini inkâr etmek ve rasûlünü yalanlamaktır) ve haram içerikli paylaşımlar varsa reddediyor, böyle bir içeriğe bizim yapmış olduğumuz paylaşımlar üzerinden ulaşılması halinde hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.
Uygulamamızı Beğenip Paylaşmayı Unutmayınız!!!
Mutlaka Okuyunuz !!!
Ziyaeddin El-Kudsi’nin kaleme aldığı bu kitap; insanın yaratılışından bu güne dek şeytan ve insan oğlu arasındaki mücadeleyi anlatmakta olup günümüzdeki insanların en büyük sorununu da açıklamaktan geri kalmamaktadır.
“Günümüzdeki insanların en büyük sorunu, iman-küfür sınırlarını bilmemeleri, dolayısıyla müslüman kafir ayırımını yapamamalarıdır” şeklinde meseleye yaklaşan bu kitap; bu meseleleri net ve anlaşılır bir üslupla hiç eksiksiz ortaya koymuş ve onlar da hiçbir kapalılık bırakmamıştır.
Eğer İslam’ı tam manada yaşamak, yaşatmak ve Allah (c.c)’a O’nun razı olduğu ve istediği şekilde ulaşmak istiyorsanız bu kitabı okumaktan bir an bile geri kalmamalısınız!.....
查看更多
İşte Müslüman 資訊
歷史版本 更多
İşte Müslüman
İşte Müslüman 2.1 APK
2015年10月04日 3.75 MB

Requires Android: Android 2.2+

Screen DPI: 160-480dpi

SHA1: 74ba0d8258197a9992e19a6f63d6bb0a7cac5a4c

Size: 3.75 MB

What's New:

更多資訊

更新日期:

最新版本:

2.1

請求更新:

提交最新版本

系統要求:

Android 2.2+