Hakmiyet Allahındır

9.6 11

v1.0 by Hak Yayınları

Hakmiyet Allahındır APK 下載 Hakmiyet Allahındır APK 下載
通過APKFab客戶端下載
安全快速安裝 - 無區域限制

關於 Hakimiyet Allahındır

Hakimiyet Allahındır(包名:com.h.y.hakimiyetallahindir)開發者是Hak Yayınları,Hakimiyet Allahındır的最新版本1.0更新時間為2014年07月15日。Hakmiyet Allahındır的分類是圖書與參考資源。您可以查看Hakmiyet Allahındır的開發者下的所有應用並找到Hakmiyet Allahındır在安卓上的130個相似應用。目前這個應用免費。該應用可以從APKFab或Google Play下載到Android 2.2+。APKFab.com的所有APK/XAPK文檔都是原始文檔並且100%安全下載的資源。
Uygulamamızı beğenen, kendi sayfasında paylaşan veya bunlara yorum yapan kimselerin isimleri Google‘ın / Google Play sisteminden dolayı görünmektedir. Bu kişilerin sayfalarında şirk(Allah-u Teâlâ’ya ait hak, sıfat ve yetkileri Allah’tan başkalarına veya Allah’la birlikte bir başkalarına vermektir) küfür (gerek inatla, gerek cehaletle, gerekse inat edenleri taklit sebebiyle Allah’ın tevhidini inkâr etmek ve rasûlünü yalanlamaktır) ve haram içerikli paylaşımlar varsa reddediyor, böyle bir içeriğe bizim yapmış olduğumuz paylaşımlar üzerinden ulaşılması halinde hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.
Uygulamamızı Beğenip Paylaşmayı Unutmayınız !!!
MUTLAKA OKUYUNUZ
HAKİMİYET ALLAH'INDIR
Ziyaeddin El-Kudsi
* * *
Ziyaeddin El-Kudsi’nin kaleme aldığı bu kitap; çağımızın en büyük fitnesi olan hakimiyetin Allah (c.c)’tan başkasına verilmesi meselesini gündeme getirmektedir.
Geçmiş dönemlerde “Hakimiyetin sadece Allah (c.c)’a ait olduğu” herkes tarafından tartışılmaksızın kabul edilmekte ve bu Tevhid akidesinin bir gereği olarak görülmekteydi. Fakat sonraki dönemlerde şeytan ve yandaşları bütün güç ve enerjilerini bu duru anlayışı bulanıklaştırmaya yönelttiler. Ortam ve şartlara göre gizli ve açık bu davalarını sürdürdüler. Sonunda kendi kanunları ile insanları idare etmek suretiyle daha önce imanın bir gereği olarak kabul edilen “hakimiyetin sadece Allah (c.c)’ya ait olması meselesini artık tartışma alanına soktular ve bu konuda anlayışları bulanıklaştırdılar.
İşte bu kitap; iman ile küfür arasındaki çatışmanın odak noktasını teşkil eden “yasama ve hüküm koyma” meselesini alimlerin görüşleri ve getirdikleri Kur’an ve sünnet delilleri çerçevesinde okuyucuya güzel bir üslupla sunmaktadır.
Bu değerli kitabı okumakta geç kalmayın. Hem kendiniz okuyun, hem çocuklarınıza, hem de başkalarına okutun.
Bu kitabın sizler için ne kadar büyük bir önemi olduğunu ancak okuyunca anlayabilirsiniz.
Okumadan karar vermeyin....
查看更多
Hakimiyet Allahındır 資訊
歷史版本 更多
Hakmiyet Allahındır
Hakmiyet Allahındır 1.0 APK
2020年02月17日 2.64 MB

Requires Android: Android 2.2+

Screen DPI: 160-480dpi

SHA1: 8133660bcef6972c309b483cf9d794caa86ddaea

Size: 2.64 MB

What's New:

更多資訊

更新日期:

最新版本:

1.0

請求更新:

提交最新版本

Available on:

Google Play

系統要求:

Android 2.2+