İşte Tevhid

1.0 32

v2.0 by Hak Yayınları

İşte Tevhid APK 下載 İşte Tevhid APK 下載
通過APKFab客戶端下載
安全快速安裝 - 無區域限制

關於 İşte Tevhid

İşte Tevhid(包名:com.h.y)開發者是Hak Yayınları,İşte Tevhid的最新版本2.0更新時間為2015年07月02日。İşte Tevhid的分類是圖書與參考資源。您可以查看İşte Tevhid的開發者下的所有應用並找到İşte Tevhid在安卓上的164個相似應用。目前這個應用免費。該應用可以從APKFab或Google Play下載到Android 2.2+。APKFab.com的所有APK/XAPK文檔都是原始文檔並且100%安全下載的資源。
Uygulamamızı beğenen, kendi sayfasında paylaşan veya bunlara yorum yapan kimselerin isimleri Google‘ın / Google Play sisteminden dolayı görünmektedir. Bu kişilerin sayfalarında şirk(Allah-u Teâlâ’ya ait hak, sıfat ve yetkileri Allah’tan başkalarına veya Allah’la birlikte bir başkalarına vermektir) küfür (gerek inatla, gerek cehaletle, gerekse inat edenleri taklit sebebiyle Allah’ın tevhidini inkâr etmek ve rasûlünü yalanlamaktır) ve haram içerikli paylaşımlar varsa reddediyor, böyle bir içeriğe bizim yapmış olduğumuz paylaşımlar üzerinden ulaşılması halinde hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.
Uygulamamızı Beğenip Paylaşmayı Unutmayınız!!!
MUTLAKA OKUYUNUZ !!!
İŞTE TEVHİD
Ziyaeddin El-Kudsi
* * *
İşte Tevhid!.... İşte, Allah (c.c)’nün mükellef olarak isimlendirdiği her kişiyi bilmekle yükümlü tuttuğu ilahi hakikatler... Cennetin anahtarı olan “La ilahe illallah” kelimesine iman, manasını bilmek ve buna hakkıyla iman etmekle ortaya çıkar ve şirkten ve müşriklerden uzak kalmakla korunabilir. Bu sayılanları gerçekleştirebilmek ise tevhid-şirk sınırlarını tamamen vahiyden kaynaklanan bir yaklaşımla “sağlam delillere” dayanarak “bilmeyi” gerektirir.
İşte bu kitap, kişinin dünyası ve ahireti için son derece önemli olan bu büyük meseleyi, sade ve anlaşılır bir üslub, Kur’an ve sünnetten kaynaklanan sağlam delillerle güzel bir şekilde ortaya koyuyor.
Bu değerli eseri sadece okumuş olmak için değil; okutmak, ezberlemek-ezberletmek ve en önemlisi yaşamak ve yaşatmak için okuyan kimselere ne mutlu!...
查看更多
İşte Tevhid 資訊
歷史版本 更多
İşte Tevhid
İşte Tevhid 2.0 APK
2015年10月04日 6.27 MB

Requires Android: Android 2.2+

Screen DPI: 160-480dpi

SHA1: 65c3f8b86edae8c68f085d2bd318348c816dbedb

Size: 6.27 MB

What's New:

更多資訊

包名:

com.h.y

更新日期:

最新版本:

2.0

請求更新:

提交最新版本

系統要求:

Android 2.2+