Uyanık TV

7.2 423

v5.5.1 by Makersoft LTD

Uyanık TV Uyanık TV
Also Available on Google Play

About Uyanık TV

Uyanık TV (Package Name: com.makersoft.uyaniktv) is developed by Makersoft LTD and the latest version of Uyanık TV 5.5.1 was updated on May 20, 2021. Uyanık TV is in the category of Entertainment. You can check all apps from the developer of Uyanık TV and find 6 alternative apps to Uyanık TV on Android. Currently this app is for free. This app can be downloaded on Android 5.0+ on APKFab or Google Play. All APK/XAPK files on APKFab.com are original and 100% safe with fast download.
Türk TV kanallarını hem canlı hem de geriye dönük olarak izleyebileceğiniz bir uygulama. Artık sevdiğiniz TV programlarını kaçırmayacaksınız. Çünkü Uyanık TV desteklediği kanalların yayınlarının son 24 saatini gösterebilme özelliğine sahip. Desteklenen kanallar 24DVR etiketi ile işaretlenmiştir. Diğer kanalların ise sadece canlı yayınını izleyebilirsiniz.
★ 24 saat DVR (Geriye Al İzle)
★ İzlerken yayın akışını görebilme
★ Aboneliği 3 farklı cihaza (Android veya iPhone/iPad farketmez) aktarabilme
Son 24 saati nasıl izlerim?
Sadece logosunda 24DVR etiketi olan kanalların son 24 saati izlenebilir. TV yayınını izlerken ekrana dokunulduğunda kontrol menüsü gelir. Bu menude TV ikonuna tıklandığında kanalın yayın akışı getirilir. Yayın akışından son 24 saat içinde yayınlanmış bir programa tıklayarak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğer program istenen yerden başlamazsa en üstteki çubuk (slider) veya 60s ileri/geri butonları ile ince ayar yapılır.
☛ 24DVR ABONELİĞİ: 24 saat geriye sarma özelliğini kullanabilmeniz için bu servise uygulama içerisinden abone olmanız gerekmektedir. Ayrıca uygulama içindeki reklamları görmezsiniz ve TV Rehberini tüm fonksiyonları ile kullanabilirsiniz.
☛ BİZE YAZIN: Uygulama içerisinden sağ üst köşede "?" ikonuna basip yardım sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
UYARI: Uyanık TV kanalları ekleme ve çıkarma hakkına sahiptir. Zaman içerisinde kanal sayısı değişebilir.

Uyanık TV 5.5.1 Update

Android TV versiyonu birleştirildi.
Read More
Uyanık TV Features
More Information

Package Name:

com.makersoft.uyaniktv

Update Date:

2021-05-20

Latest Version:

5.5.1

Need Update:

Submit latest version

Available on:

Google Play

Requirements:

Android 5.0+