Uyanık TV Box Edition
7.4
31

Uyanık TV Box Edition

2.2 by Makersoft LTD
TV kanallarını canlı ve geriye dönük olarak izleyebileceğiniz TV Box uygulaması

Uyanık TV Box Edition Screenshots

Uyanık TV Box Edition 2.2 Description
Uyanık TV Box Edition (Package Name: com.makersoft.uyaniktvbox) is developed by Makersoft LTD and the latest version of Uyanık TV Box Edition 2.2 was updated on April 25, 2019. Uyanık TV Box Edition is in the category of Entertainment. You can check all apps from the developer of Uyanık TV Box Edition. Currently this app is for free.This app can be downloaded on Android 4.1+ on APKFab or Google Play. All APK / XAPK files on APKFab.com are original and 100% safe with fast download.
Android kutuları(*) için özel olarak dizayn edilmiş Türk TV kanallarını hem canlı hem de geriye dönük olarak izleyebileceğiniz bir uygulama. Artık sevdiğiniz TV programlarını kaçırmayacaksınız. Çünkü Uyanık TV Box Edition desteklediği kanalların yayınlarının son 24 saatini gösterebilme özelliğine sahip. Desteklenen kanallar 24DVR etiketi ile işaretlenmiştir. Diğer kanalların ise sadece canlı yayınını izleyebilirsiniz.
★ 24 saat DVR (Geriye Al İzle)
★ İzlerken yayın akışını görebilme
Son 24 saati nasıl izlerim?
Sadece logosunda 24DVR etiketi olan kanalların son 24 saati izlenebilir. TV yayınını izlerken ekrana dokunulduğunda kontrol menüsü gelir. Bu menude TV ikonuna tıklandığında kanalın yayın akışı getirilir. Yayın akışından son 24 saat içinde yayınlanmış bir programa tıklayarak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğer program istenen yerden başlamazsa en üstteki çubuk (slider) veya 60s ileri/geri butonları ile ince ayar yapılır.
☛ 24DVR ABONELİĞİ: 24 saat geriye sarma özelliğini kullanabilmeniz için bu servise uygulama içerisinden abone olmanız gerekmektedir. Ayrıca uygulama içindeki reklamları görmezsiniz ve TV Rehberini tüm fonksiyonları ile kullanabilirsiniz.
☛ BİZE YAZIN: Uygulama içerisinden sağ üst köşede "?" ikonuna basip yardım sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
UYARI: Uyanık TV kanalları ekleme ve çıkarma hakkına sahiptir. Zaman içerisinde kanal sayısı değişebilir.
(*) Uygulamamiz asagidaki kutularda test edilmis ve bir sorun gozlenmemistir. Yeni cihazlar test edildikce asagidaki liste guncellenecektir.
• MXQ Quad Core TV BOX Android 4.4
• MXV Quad Core TV BOX Android 4.4
• MXIII Quad Core TV BOX Android 4.4
Uyanık TV Box Edition 2.2 Update
Bazı hatalar düzeltildi ve performans iyileştirmeleri yapıldı.
Kameraya erişim izni kredi kartı ile ödeme yapabilmek için istenir.
Read More
Uyanık TV Box Edition Features
More Information
Update Date:

2019-04-25

Latest Version:

2.2 

Need Update:

Submit latest version

Requirements:

Android 4.1+