Uyanık TV Box for Android TV

1

v3.5 by Makersoft LTD

Uyanık TV Box for Android TV Uyanık TV Box for Android TV
Also Available on Google Play

About Uyanik TV Box for Android TV

Uyanik TV Box for Android TV (Package Name: com.makersoft.uyanikandroidtv) is developed by Makersoft LTD and the latest version of Uyanık TV Box for Android TV 3.5 was updated on November 4, 2020. Uyanık TV Box for Android TV is in the category of Video Players & Editors. You can check all apps from the developer of Uyanık TV Box for Android TV and find 8 alternative apps to Uyanık TV Box for Android TV on Android. Currently this app is for free. This app can be downloaded on Android 5.0+ on APKFab or Google Play. All APK/XAPK files on APKFab.com are original and 100% safe with fast download.
Android TV için özel olarak dizayn edilmiş Türk TV kanallarını hem canlı hem de geriye dönük olarak izleyebileceğiniz bir uygulama. Artık sevdiğiniz TV programlarını kaçırmayacaksınız. Çünkü Uyanık TV Box Edition desteklediği kanalların yayınlarının son 24 saatini gösterebilme özelliğine sahip. Desteklenen kanallar 24DVR etiketi ile işaretlenmiştir. Diğer kanalların ise sadece canlı yayınını izleyebilirsiniz.
★ 24 saat DVR (Geriye Al İzle)
★ İzlerken yayın akışını görebilme
Son 24 saati nasıl izlerim?
Sadece logosunda 24DVR etiketi olan kanalların son 24 saati izlenebilir. TV yayınını izlerken ekrana dokunulduğunda kontrol menüsü gelir. Bu menude TV ikonuna tıklandığında kanalın yayın akışı getirilir. Yayın akışından son 24 saat içinde yayınlanmış bir programa tıklayarak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğer program istenen yerden başlamazsa en üstteki çubuk (slider) veya 60s ileri/geri butonları ile ince ayar yapılır.
☛ 24DVR ABONELİĞİ: 24 saat geriye sarma özelliğini kullanabilmeniz için bu servise uygulama içerisinden abone olmanız gerekmektedir. Ayrıca uygulama içindeki reklamları görmezsiniz ve TV Rehberini tüm fonksiyonları ile kullanabilirsiniz.
☛ BİZE YAZIN: Uygulama içerisinden sağ üst köşede "?" ikonuna basip yardım sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
UYARI: Uyanık TV kanalları ekleme ve çıkarma hakkına sahiptir. Zaman içerisinde kanal sayısı değişebilir.

Uyanik TV Box for Android TV 3.5 Update

Bazı sorunlar çözüldü.
Read More
Uyanik TV Box for Android TV Features
More Information

Update Date:

2020-11-04

Latest Version:

3.5

Need Update:

Submit latest version

Requirements:

Android 5.0+