Tağutu Red

1.0 17

v2.0 von Hak Yayınları

Tağutu Red APK Herunterladen Tağutu Red APK Herunterladen
Bei APKFab herunterladen
Sicher & Schnell installieren • Regionfrei

Über Tağutu Reddetmek Tevhidin Gereğidir

Tağutu Reddetmek Tevhidin Gereğidir (Paketname: com.hy) wird von Hak Yayınları entwickelt und die neueste Version von Tağutu Red 2.0 wurde am 26. Juni 2014 aktualisiert. Tağutu Red liegt in der Kategorie von Bücher & Nachschlagewerke. Sie können alle Apps von dem Entwickler der Tağutu Red durchsuchen und 85 alternative Apps zu Tağutu Red auf Android finden. Derzeit ist diese APP kostenlos. Diese App kann auf Android 2.2+ auf APKFab oder Google Play heruntergeladen werden. Alle APK/XAPK Dateien auf APKFab.com sind original und 100% sicher, schnell herunterzuladen.
Uygulamamızı beğenen, kendi sayfasında paylaşan veya bunlara yorum yapan kimselerin isimleri Google‘ın / Google Play sisteminden dolayı görünmektedir. Bu kişilerin sayfalarında şirk(Allah-u Teâlâ’ya ait hak, sıfat ve yetkileri Allah’tan başkalarına veya Allah’la birlikte bir başkalarına vermektir) küfür (gerek inatla, gerek cehaletle, gerekse inat edenleri taklit sebebiyle Allah’ın tevhidini inkâr etmek ve rasûlünü yalanlamaktır) ve haram içerikli paylaşımlar varsa reddediyor, böyle bir içeriğe bizim yapmış olduğumuz paylaşımlar üzerinden ulaşılması halinde hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.
Uygulamamızı Beğenip Paylaşmayı Unutmayınız!!!
MUTLAKA OKUYUNUZ !!!
İbadetlerin sadece Allah (c.c)’ya yapılması ve tagutların her çeşidiyle reddedilmesi bütün nebi ve rasullerin en büyük gayesidir. Bu konu üzerinde sürekli olarak durmalarının sebebi işte budur. Hiçbir şey onları bu gayelerinden alıkoyamadı. Bu meselede hiç bir kimseye zerre kadar taviz vermediler, onlarla uzlaşma yoluna gitmediler, orta yola yanaşmadılar ve onları sürekli olarak şu iki konuda uyardılar:
Birincisi; ibadetlerin tamamıyla sadece Allah (c.c)’ya yapılması, ki bu iman ve İslam’ın ta kendisidir.
İkincisi; herhangi bir ibadetin taguta yapılması, ki bu küfür ve şirktir, İslam dinini terkederek tagutun dinine girmektir.
İşte ortada birleşmeyen, birbirine zıt iki yol! İşte kılıçları kınlarından çekmenin, seriyyeler hazırlamanın, ordular göndermenin, savaş ve barışın, dostluk ve düşmanlığın, en değerli ve en pahalı şeyleri feda etmenin ve uğruna canlar vermenin gayesi!
Bu mesele netleşmeden tevhid akidesi, İslam ve iman inancı da netleşemez. Bu meselenin açık ve net bir şekilde öncelikle çözümlenmesi gerekir. Acaba ibadete layık olan, ibadetlerin sadece kendisine yapılmasını hakeden kimdir? Tagutlar mı yoksa kahhar olan ve herşeyi en ince ayrıntısına kadar bilen Allah (c.c) mı? Evet, işte bu mesele net bir şekilde çözümlenmelidir.
İşte bu kitab, günümüzdeki başlıca tagutları, taguta imanın ve tagutu reddin nasıl olduğunu, tagutu reddedenlerin ve reddetmeyenlerin akibetini bununla beraber din, ibadet, ilah kavamlarını delilleriyle ortaya koyuyor.
Ey Allah’ın kulu! Tagutun her çeşidinden kendini sakındırabilmen ve böylece Allah (c.c)’ya gereği gibi kul olabilmen için bu kitabı mutlaka oku!
Mehr lesen
Tağutu Reddetmek Tevhidin Gereğidir Besonderheiten
Frühere Versionen Mehr
Tağutu Red
Tağutu Red 2.0 APK
2015-10-04 4.55 MB

Requires Android: Android 2.2+

Architecture:

Screen DPI: 160-480dpi

SHA1: 8d17d9e979ed0a34107a90c2a00be38dde9cd682

Size: 4.55 MB

Mehr Information

Paketnamen:

com.hy

Aktualisierungsdatum:

Letzte Version:

2.0

Erwerben:

Google Play

Anforderungen:

Android 2.2+