İşte Tevhid

9.7 32

v2.0 von Hak Yayınları

İşte Tevhid İşte Tevhid
Bei APKFab herunterladen
Sicher & Schnell installieren • Regionfrei

Über İşte Tevhid

İşte Tevhid (Paketname: com.h.y) wird von Hak Yayınları entwickelt und die neueste Version von İşte Tevhid 2.0 wurde am 2. Juli 2015 aktualisiert. İşte Tevhid liegt in der Kategorie von Bücher & Nachschlagewerke. Sie können alle Apps von dem Entwickler der İşte Tevhid durchsuchen und 165 alternative Apps zu İşte Tevhid auf Android finden. Derzeit ist diese APP kostenlos. Diese App kann auf Android 2.2+ auf APKFab oder Google Play heruntergeladen werden. Alle APK/XAPK Dateien auf APKFab.com sind original und 100% sicher, schnell herunterzuladen.
Uygulamamızı beğenen, kendi sayfasında paylaşan veya bunlara yorum yapan kimselerin isimleri Google‘ın / Google Play sisteminden dolayı görünmektedir. Bu kişilerin sayfalarında şirk(Allah-u Teâlâ’ya ait hak, sıfat ve yetkileri Allah’tan başkalarına veya Allah’la birlikte bir başkalarına vermektir) küfür (gerek inatla, gerek cehaletle, gerekse inat edenleri taklit sebebiyle Allah’ın tevhidini inkâr etmek ve rasûlünü yalanlamaktır) ve haram içerikli paylaşımlar varsa reddediyor, böyle bir içeriğe bizim yapmış olduğumuz paylaşımlar üzerinden ulaşılması halinde hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.
Uygulamamızı Beğenip Paylaşmayı Unutmayınız!!!
MUTLAKA OKUYUNUZ !!!
İŞTE TEVHİD
Ziyaeddin El-Kudsi
* * *
İşte Tevhid!.... İşte, Allah (c.c)’nün mükellef olarak isimlendirdiği her kişiyi bilmekle yükümlü tuttuğu ilahi hakikatler... Cennetin anahtarı olan “La ilahe illallah” kelimesine iman, manasını bilmek ve buna hakkıyla iman etmekle ortaya çıkar ve şirkten ve müşriklerden uzak kalmakla korunabilir. Bu sayılanları gerçekleştirebilmek ise tevhid-şirk sınırlarını tamamen vahiyden kaynaklanan bir yaklaşımla “sağlam delillere” dayanarak “bilmeyi” gerektirir.
İşte bu kitap, kişinin dünyası ve ahireti için son derece önemli olan bu büyük meseleyi, sade ve anlaşılır bir üslub, Kur’an ve sünnetten kaynaklanan sağlam delillerle güzel bir şekilde ortaya koyuyor.
Bu değerli eseri sadece okumuş olmak için değil; okutmak, ezberlemek-ezberletmek ve en önemlisi yaşamak ve yaşatmak için okuyan kimselere ne mutlu!...
Mehr lesen
İşte Tevhid Besonderheiten
Frühere Versionen Mehr
İşte Tevhid
İşte Tevhid 2.0 APK
2015-10-04 6.27 MB

Requires Android: Android 2.2+

Architecture:

Screen DPI: 160-480dpi

SHA1: 65c3f8b86edae8c68f085d2bd318348c816dbedb

Size: 6.27 MB

Mehr Information

Paketnamen:

com.h.y

Aktualisierungsdatum:

2015-07-02

Letzte Version:

2.0

Erwerben:

Google Play

Anforderungen:

Android 2.2+