Büyük Günahlar Screenshots

Büyük Günahlar 6 Beschreibung
Büyük Günahlar (Paketname: hy.bykgnahlar) wird von Hak Yayınları entwickelt und die neueste Version von Büyük Günahlar 6 wurde am 18. Oktober 2018 aktualisiert. Büyük Günahlar liegt in der Kategorie von Bücher & Nachschlagewerke. Sie können alle Apps von dem Entwickler der Büyük Günahlar durchsuchen und 28 alternative Apps zu Büyük Günahlar auf Android finden. Derzeit ist diese APP kostenlos. Diese App kann auf Android 4.0.3+ auf APKFab oder Google Play heruntergeladen werden. Alle APK/XAPK Dateien auf APKFab.com sind original und 100% sicher, schnell herunterzuladen.
Uygulamamızı beğenen, kendi sayfasında paylaşan veya bunlara yorum yapan kimselerin isimleri Google‘ın / Google Play sisteminden dolayı görünmektedir. Bu kişilerin sayfalarında şirk(Allah-u Teâlâ’ya ait hak, sıfat ve yetkileri Allah’tan başkalarına veya Allah’la birlikte bir başkalarına vermektir) küfür (gerek inatla, gerek cehaletle, gerekse inat edenleri taklit sebebiyle Allah’ın tevhidini inkâr etmek ve rasûlünü yalanlamaktır) ve haram içerikli paylaşımlar varsa reddediyor, böyle bir içeriğe bizim yapmış olduğumuz paylaşımlar üzerinden ulaşılması halinde hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.
Büyük Günahlar
Hafız İmam Zehebi
Hafız İmam Zehebi’nin yazdığı Büyük Günahlar isimli kitabı Türkiye’de asıl arapçasından tercüme edilmemiş olduğundan yayınevimiz; Muhyiddin Misto’nun bu kitabın el yazması olan arapça aslını bularak hadislerin tahricini ve tahkikini yapmak suretiyle kitaba daha bir akıcılık kattığı bu eseri bularak hem aslına uygun bir tercüme yapmış ve hem de bu konuda yapılan yanlışlığı düzeltmiştir.
İşte bu yeni tercüme helallar ve haramlar konusunda eksik bırakılan boşluğu doldurarak insanları tam manada aydınlatmakta ve onara Rablerinin kendileri için bildirdiği emir ve yasakları net ve hiçbir tevile kaçılmayacak şekilde öğretmektedir.
Yayınevimizin hazırlamış olduğu bu eseri okumakta gecikmeyin.
Mehr lesen
Büyük Günahlar Besonderheiten
Mehr Information
Paketnamen:

hy.bykgnahlar

Aktualisierungsdatum:

2018-10-18

Letzte Version:

Erwerben:

Google Play

Anforderungen:

Android 4.0.3+