Büyük Günahlar Screenshots

Büyük Günahlar 6 Description
Büyük Günahlar (Package Name: hy.bykgnahlar) is developed by Hak Yayınları and the latest version of Büyük Günahlar 6 was updated on October 18, 2018. Büyük Günahlar is in the category of Books & Reference. You can check all apps from the developer of Büyük Günahlar and find 24 alternative apps to Büyük Günahlar on Android. Currently this app is for free.This app can be downloaded on Android 4.0.3+ on APKFab or Google Play. All APK / XAPK files on APKFab.com are original and 100% safe with fast download.
Uygulamamızı beğenen, kendi sayfasında paylaşan veya bunlara yorum yapan kimselerin isimleri Google‘ın / Google Play sisteminden dolayı görünmektedir. Bu kişilerin sayfalarında şirk(Allah-u Teâlâ’ya ait hak, sıfat ve yetkileri Allah’tan başkalarına veya Allah’la birlikte bir başkalarına vermektir) küfür (gerek inatla, gerek cehaletle, gerekse inat edenleri taklit sebebiyle Allah’ın tevhidini inkâr etmek ve rasûlünü yalanlamaktır) ve haram içerikli paylaşımlar varsa reddediyor, böyle bir içeriğe bizim yapmış olduğumuz paylaşımlar üzerinden ulaşılması halinde hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.
Büyük Günahlar
Hafız İmam Zehebi
Hafız İmam Zehebi’nin yazdığı Büyük Günahlar isimli kitabı Türkiye’de asıl arapçasından tercüme edilmemiş olduğundan yayınevimiz; Muhyiddin Misto’nun bu kitabın el yazması olan arapça aslını bularak hadislerin tahricini ve tahkikini yapmak suretiyle kitaba daha bir akıcılık kattığı bu eseri bularak hem aslına uygun bir tercüme yapmış ve hem de bu konuda yapılan yanlışlığı düzeltmiştir.
İşte bu yeni tercüme helallar ve haramlar konusunda eksik bırakılan boşluğu doldurarak insanları tam manada aydınlatmakta ve onara Rablerinin kendileri için bildirdiği emir ve yasakları net ve hiçbir tevile kaçılmayacak şekilde öğretmektedir.
Yayınevimizin hazırlamış olduğu bu eseri okumakta gecikmeyin.
Read More
Büyük Günahlar Features
More Information
Package Name:

hy.bykgnahlar

Update Date:

2018-10-18

Latest Version:

Need Update:

Submit latest version

Available on:

Google Play

Requirements:

Android 4.0.3+