Lajme Shqip
9.0
8

Lajme Shqip

1.0.7 by Yottapps
Te gjitha lajme ne nje vend!Telegrafi, GazetaExpress, Koha, Kosova, Shqiperia

Lajme Shqip Screenshots

Lajme Shqip 1.0.7 Description
Lajme Shqip (Package Name: com.yottapps.lajmeshqiptest) is developed by Yottapps and the latest version of Lajme Shqip 1.0.7 was updated on September 24, 2018. Lajme Shqip is in the category of News & Magazines. You can check all apps from the developer of Lajme Shqip and find 14 alternative apps to Lajme Shqip on Android. Currently this app is for free.This app can be downloaded on Android 4.4+ on APKFab or Google Play. All APK / XAPK files on APKFab.com are original and 100% safe with fast download.
Lajme Shqip
Lexoni lajme nga te gjitha portalet me te medha vendore ne nje vend.
Lajme Shqip eshte aplikacion qe ju mundesoj leximin e lajmeve nga shume portale ne nje vend, duke mos pasur nevoje per shfletues tjeter, si dhe duke ju mundesuar qasjen ne portale te ndryshme me nje metode shume te thjeshte dhe te shpejte,
Lajmet jane nga portalet me te medhaja si:
GazetaExpress.com
Telegrafi.com
Koha.net
KosovaPress.com
IndeksOnline.com
Lajmi.net
InfoKosova.org
Gazetablic.com
Insajderi.com
Balkanweb.com
ShqiperiaIme.al
GazetaMetro.net
Albeu.com
Noa.al
Tetova1.mk
Kallxo.com
Kosovarja-ks.com
Si dhe ju mundeson shfletimin e faqeve tjera shume te vizituara shqipetare, si ato per shitje apo blerje online, kuriozitete, kuzhine, shendetesi, shkence, sport, roze, teknologji etj.
Disa nga keto faqe jane:
LiveScore.com
GoalsArena.org
Merrjep.com
Peshkuiarte.com
Gjirafa50.com
Fafi-ks.com
KuzhinaShqipetare.com
Blerinadiet.al
Shendeti.com.al
Ndertimi.info
Lajme Shqip 1.0.7 Update
Bug Fixed: Interstitial ads will not be shown when application is running in background
Read More
Lajme Shqip Features
More Information
Update Date:

2018-09-24

Latest Version:

1.0.7 

Need Update:

Submit latest version

Available on:

Google Play

Requirements:

Android 4.4+