Kuran-ı Kerim Meali (Türkçe)
8.6
9

Kuran-ı Kerim Meali (Türkçe)

Turkish Meal Quran Quran Recitation program is in www.kuranindir.co site.

Kuran-ı Kerim Meali (Türkçe) Screenshots

Kuran-ı Kerim Meali (Türkçe) 3.0 Description
Kuran-ı Kerim Meali (Türkçe) (Package Name: com.returntechnology.www.kuranindir) is developed by Return Technology and the latest version of Kuran-ı Kerim Meali (Türkçe) 3.0 was updated on December 26, 2015. Kuran-ı Kerim Meali (Türkçe) is in the category of Books & Reference. You can check all apps from the developer of Kuran-ı Kerim Meali (Türkçe) and find 19 alternative apps to Kuran-ı Kerim Meali (Türkçe) on Android. Currently this app is for free. This app can be downloaded on Android 4.1+ on APKFab or Google Play. All APK/XAPK files on APKFab.com are original and 100% safe with fast download.
PROGRAM TANIMI
www.kuranindir.com ve Android App'i "Kuran Indir - Türkçe Kuran-ı Kerim Meali" programı; Arapça Kur'ân-ı Kerim, âyetlerin Türkçe okunuş metinleri ve Türkçe Kur'an mealini sunar.
PROGRAM KULLANIMI
Android App'inin kullanımı son derece pratiktir. Sol üstte yer alan menü ikonuna tıklayarak sol sütunda surelerin listelenmesi sağlanır.
Bir sure adına tıklandıktan sonra menü kendi kendine kapanır ve izleme penceresinde seçilen surenin ilk ayeti görünür. Sayfayı sağa-sola sürükleyerek, sonraki ve önceki ayetler arasında geçiş yapılır. Bu özellik, "Kuran Indir - Türkçe Kuran-ı Kerim Meali" programının çok hızlı olmasını sağlar. Böylece istediğiniz sure ve âyete çok hızlı ulaşabilirsiniz.
www.kuranindir.com sayfasından bize ulaşarak, program özellikleri hakkında görüş ve yorumlarınızı bize yazarsanız seviniriz. Gerçekleştireceğiniz her türlü geri-bildirim, programın geliştirilmesinde bizlere katkı sağlayacaktır.
Kuran-ı Kerim Meali (Türkçe) 3.0 Update
Her ayet için sisteme ayet kelime sözlüğü eklendi. Resource dosyaları güncellendi.
Read More
Kuran-ı Kerim Meali (Türkçe) Features
More Information
Update Date:

2015-12-26

Latest Version:

3.0 

Need Update:

Submit latest version

Available on:

Google Play

Requirements:

Android 4.1+