Kalorické tabulky - hubnutí a počítání kalorií
8.7
3K+

Kalorické tabulky - hubnutí a počítání kalorií

3.4.34 by Dine4Fit, a.s.
Large database caloric value of foods. Daily energy intake and expenditure.

Kalorické tabulky - hubnutí a počítání kalorií Screenshots

Kalorické tabulky - hubnutí a počítání kalorií 3.4.34 Description
Kalorické tabulky - hubnutí a počítání kalorií (Package Name: cz.psc.android.kaloricketabulky) is developed by Dine4Fit, a.s. and the latest version of Kalorické tabulky - hubnutí a počítání kalorií 3.4.34 was updated on April 20, 2021. Kalorické tabulky - hubnutí a počítání kalorií is in the category of Health & Fitness with the feature Track Fitness Activities. You can check all apps from the developer of Kalorické tabulky - hubnutí a počítání kalorií and find 180 alternative apps to Kalorické tabulky - hubnutí a počítání kalorií on Android. Currently this app is for free.This app can be downloaded on Android 4.4+ on APKFab or Google Play. All APK / XAPK files on APKFab.com are original and 100% safe with fast download.
Mějte přehled o své stravě a pohybu s aplikací Kalorické tabulky.
☝️Kalorické tabulky umožňují každodenní evidenci energetického příjmu a energetického výdeje pomocí záznamu všech snědených potravin a provedených fyzických aktivit do jídelníčku. Aplikace nabízí výpočet doporučené energetické bilance v kaloriích (kcal) nebo v kilojoulech (kj).
💪Hubnutí, nabírání svalů, nebo jakákoli dieta může být efektivnější, když si uživatel hlídá denní příjem, výdej a výživové hodnoty. Kalorické tabulky vás naučí, jak zhubnout a jíst zdravě bez radikálního omezení, striktní diety, nebo hladovění.
✔️Přehledný jídelníček
Celá aplikace pro zdravé hubnutí je česky. Umožňuje zapisovat jídelníček, počítat kalorie v jídle, kontrolovat nutriční hodnoty v potravinách,, atd. Denně si zapisujte jídelníček, ukládejte si svá oblíbená jídla nebo recepty.
✔️Databáze potravin
Aplikace využívá denně aktualizovanou databázi energetických a nutričních hodnot potravin dostupných v ČR. Snědené potraviny lze ukládat i pomocí skenování čárového kódu na jejich obalu.
✔️Inspirativní recepty s nutričními hodnotami
Najdete zde recepty od blogerů i uživatelů. Uvidíte jakou mají kalorickou hodnotu i to, jaké obsahují nutrienty. Recepty si můžete prohlédnout a jedním kliknutím si je vložíte do svého jídelníčku.
✔️Propojení se sportovními aplikacemi
Kalorické tabulky lze propojit s dalšími sportovními aplikacemi (Google Fit, Samsung Health a Garmin). Díky tomu bude zapisování ještě rychlejší a snadnější.
✔️Sledujte průběžně svou váhu i míry
Kalorické tabulky vám pomohou hlídat si váhu, sledovat míry jako obvod pasu, procenta tuku v těle a celkově si kontrolovat statistiky.
✔️Praktický přenosný pomocník
Aplikace se stane vaším přenosným deníkem potravin, aktivit a sledovaných údajů při zdravém hubnutí, dietě, sportu. Využijete ji také ke kontrole nutričních hodnot v potravinách, získáte informace o vitamínech, minerálech nebo éčkách.
✔️Premium předplatné
Premium předplatné vám odstraní reklamy v celé aplikaci. Nabídne možnost sledovat cukry, sůl, vápník, nasycené mastné kyseliny a PHE. Ukáže podrobnou analýzu jídelníčku za libovolné období. Navíc zde najdete ukázkové jídelníčky reálných uživatelů, kterým se podařilo zhubnout - Jídelníčky úspěšných.
Aplikace potřebuje pro svoji činnost připojení k internetu. Uložená data jsou přístupná i pomocí webové verze na stránkách KalorickeTabulky.cz. Jídelníček sestavený pro sebe, pro klienta nebo pro lékaře je uživatelům tedy vždy k dispozici.
Verze pro chytré hodinky (Wear OS) umožňuje sledovat zapsané hodnoty. Pro její běh je potřeba mít mobilní aplikaci.
Kalorické tabulky - hubnutí a počítání kalorií 3.4.34 Update
- opravy drobných chyb
Read More
Kalorické tabulky - hubnutí a počítání kalorií Features
More Information
Update Date:

2021-04-20

Latest Version:

3.4.34 

Need Update:

Submit latest version

Available on:

Google Play

Requirements:

Android 4.4+