Kalorické Tabulky – hubnutí a počítání kalorií

9.1 3K+

v3.5.12 by Dine4Fit, a.s.

Kalorické Tabulky – hubnutí a počítání kalorií Kalorické Tabulky – hubnutí a počítání kalorií
Google Playで手に入れよう

Kalorické tabulkyの詳細

Dine4Fit, a.s.からリリースされた『Kalorické tabulky』は健康&フィットネスアプリだ。apkfab.com/jpから『Kalorické tabulky』のファイルサイズ(APKサイズ):27.48 MB、スクリーンショット、詳細情報などを確認できる。apkfab.com/jpではDine4Fit, a.s.より配信したアプリを簡単に検索して見つけることができる。『Kalorické tabulky』に似ているアプリや類似アプリは186個を見つける。身体活動量を追跡というのタッグは『Kalorické Tabulky – hubnutí a počítání kalorií』を含む。現在、本作のダウンロードも基本プレイも無料だ。『Kalorické tabulky』のAndroid要件はAndroid 5.0+なので、ご注意ください。APKFabあるいはGooglePlayから『Kalorické Tabulky – hubnutí a počítání kalorií apk』の最新バージョンを高速、安全にダウンロードできる。APKFab.com/jpでは全てのAPK/XAPKファイルがオリジナルなものなので、高速、安全にダウンロードできる。食品の大規模なデータベースのカロリー値。毎日のエネルギー摂取量と支出。
Mějte přehled o své stravě a pohybu s aplikací Kalorické tabulky.
☝️Kalorické tabulky umožňují každodenní evidenci energetického příjmu a energetického výdeje pomocí záznamu všech snědených potravin a provedených fyzických aktivit do jídelníčku. Aplikace nabízí výpočet doporučené energetické bilance v kaloriích (kcal) nebo v kilojoulech (kj).
💪Hubnutí, nabírání svalů, nebo jakákoli dieta může být efektivnější, když si uživatel hlídá denní příjem, výdej a výživové hodnoty. Kalorické tabulky vás naučí, jak zhubnout a jíst zdravě bez radikálního omezení, striktní diety, nebo hladovění.
✔️Přehledný jídelníček
Celá aplikace pro zdravé hubnutí je česky. Umožňuje zapisovat jídelníček, počítat kalorie v jídle, kontrolovat nutriční hodnoty v potravinách,, atd. Denně si zapisujte jídelníček, ukládejte si svá oblíbená jídla nebo recepty.
✔️Databáze potravin
Aplikace využívá denně aktualizovanou databázi energetických a nutričních hodnot potravin dostupných v ČR. Snědené potraviny lze ukládat i pomocí skenování čárového kódu na jejich obalu.
✔️Inspirativní recepty s nutričními hodnotami
Najdete zde recepty od blogerů i uživatelů. Uvidíte jakou mají kalorickou hodnotu i to, jaké obsahují nutrienty. Recepty si můžete prohlédnout a jedním kliknutím si je vložíte do svého jídelníčku.
✔️Propojení se sportovními aplikacemi
Kalorické tabulky lze propojit s dalšími sportovními aplikacemi (Google Fit, Samsung Health a Garmin). Díky tomu bude zapisování ještě rychlejší a snadnější.
✔️Sledujte průběžně svou váhu i míry
Kalorické tabulky vám pomohou hlídat si váhu, sledovat míry jako obvod pasu, procenta tuku v těle a celkově si kontrolovat statistiky.
✔️Praktický přenosný pomocník
Aplikace se stane vaším přenosným deníkem potravin, aktivit a sledovaných údajů při zdravém hubnutí, dietě, sportu. Využijete ji také ke kontrole nutričních hodnot v potravinách, získáte informace o vitamínech, minerálech nebo éčkách.
✔️Premium předplatné
Premium předplatné vám odstraní reklamy v celé aplikaci. Nabídne možnost sledovat cukry, sůl, vápník, nasycené mastné kyseliny a PHE. Ukáže podrobnou analýzu jídelníčku za libovolné období. Navíc zde najdete ukázkové jídelníčky reálných uživatelů, kterým se podařilo zhubnout - Jídelníčky úspěšných.
Aplikace potřebuje pro svoji činnost připojení k internetu. Uložená data jsou přístupná i pomocí webové verze na stránkách KalorickeTabulky.cz. Jídelníček sestavený pro sebe, pro klienta nebo pro lékaře je uživatelům tedy vždy k dispozici.
Verze pro chytré hodinky (Wear OS) umožňuje sledovat zapsané hodnoty. Pro její běh je potřeba mít mobilní aplikaci.

Kalorické tabulky 3.5.12 アップデート

Nové vyhledávání potravin, receptů a aktivit
続きを読む
Kalorické tabulky 特徴
追加情報

更新日:

2021-07-28

最新バージョン:

3.5.12

バージョンアップ申請:

最新版提出

で手に入れよう:

Google Play

Android要件:

Android 5.0+