Evlâdımı Geri Verin Screenshots

Evlâdımı Geri Verin 1.2 Description
Evlâdımı Geri Verin (Package Name: com.ferhat.evladimigeriverin) is developed by İslami Kitaplar and the latest version of Evlâdımı Geri Verin 1.2 was updated on November 2, 2013. Evlâdımı Geri Verin is in the category of Books & Reference. You can check all apps from the developer of Evlâdımı Geri Verin and find 15 alternative apps to Evlâdımı Geri Verin on Android. Currently this app is for free.This app can be downloaded on Android 2.2+ on APKFab or Google Play. All APK / XAPK files on APKFab.com are original and 100% safe with fast download.
Merdivene oturmuş etrafı seyredi­yordu Nuran. So­kakta heye­canla sağa sola koşuşan akranlarına ba­kıyordu. Bugün bay­ramdı; Rama­zan bayramı. Birileri onun adını nedense “Şeker” bayramı koy­muşlardı. Adı ne olursa olsun, Nuran ve kader arkadaşları için fark etmiyordu.
Küçük elini çenesine dayamış, boş ama yaşlı gözlerle et­rafa bakı­yordu. Değil bayramlık elbise, sa­çını bile tarama­mıştı. Nefret edi­yordu herşeyden. Neden ve niçinleri cevapla-yamıyordu. Ama herşeye karşı aynı nefreti ve hıncı hissediyordu....
Read More
Evlâdımı Geri Verin Features
More Information
Update Date:

2013-11-02

Latest Version:

1.2 

Need Update:

Submit latest version

Available on:

Google Play

Requirements:

Android 2.2+