Evlâdımı Geri Verin Screenshots

Evlâdımı Geri Verin 1.2 Beschreibung
Evlâdımı Geri Verin (Paketname: com.ferhat.evladimigeriverin) wird von İslami Kitaplar entwickelt und die neueste Version von Evlâdımı Geri Verin 1.2 wurde am 2. November 2013 aktualisiert. Evlâdımı Geri Verin liegt in der Kategorie von Bücher & Nachschlagewerke. Sie können alle Apps von dem Entwickler der Evlâdımı Geri Verin durchsuchen und 16 alternative Apps zu Evlâdımı Geri Verin auf Android finden. Derzeit ist diese APP kostenlos. Diese App kann auf Android 2.2+ auf APKFab oder Google Play heruntergeladen werden. Alle APK/XAPK Dateien auf APKFab.com sind original und 100% sicher, schnell herunterzuladen.
Merdivene oturmuş etrafı seyredi­yordu Nuran. So­kakta heye­canla sağa sola koşuşan akranlarına ba­kıyordu. Bugün bay­ramdı; Rama­zan bayramı. Birileri onun adını nedense “Şeker” bayramı koy­muşlardı. Adı ne olursa olsun, Nuran ve kader arkadaşları için fark etmiyordu.
Küçük elini çenesine dayamış, boş ama yaşlı gözlerle et­rafa bakı­yordu. Değil bayramlık elbise, sa­çını bile tarama­mıştı. Nefret edi­yordu herşeyden. Neden ve niçinleri cevapla-yamıyordu. Ama herşeye karşı aynı nefreti ve hıncı hissediyordu....
Mehr lesen
Evlâdımı Geri Verin Besonderheiten
Mehr Information
Aktualisierungsdatum:

2013-11-02

Letzte Version:

1.2 

Erwerben:

Google Play

Anforderungen:

Android 2.2+