Tuulelaevad
7.7
9

Tuulelaevad

Tuulelaevad.ee e-ticket to the application

Tuulelaevad Screenshots

Tuulelaevad 1.2 Description
Tuulelaevad (Package Name: ee.tuulelaevad.mobile) is developed by Tuulelaevad.ee and the latest version of Tuulelaevad 1.2 was updated on August 28, 2014. Tuulelaevad is in the category of Travel & Local. You can check all apps from the developer of Tuulelaevad. Currently this app is for free.This app can be downloaded on Android 2.2+ on APKFab or Google Play. All APK / XAPK files on APKFab.com are original and 100% safe with fast download.
Tuulelaevad e-piletite ostu rakendus
• TuuleLaevad on rakendus, millega saab osta, muuta ja mugavalt kasutada e-pileteid laevadele, aga vaadata ka lihtsalt sõiduplaane. TL rakendus on uus võimalus soetada praamipilet lisaks www.tuulelaevad.ee e-poele Kuivatu-Virtsu, Rohuküla-Heltermaa ja Triigi-Sõru liinidele.
• Pileti eest tuleb tasuda kohe pangalingi kaudu (vajalik Mobiil ID või koodikaart) või kliendikontolt (lepingulised kliendid). Valikus on Swedpank, SEB, Nordea, Danske, krediitkaart ja kliendikonto. Ostu õnnestumiseks on vajalik katkematu andmeside.
• Esmase piletiostu käigus luuakse kasutajakonto, mis tuleb enne maksmist vaid märkeruudus kinnitada. Konto on vajalik rohkem kui ühe pileti säilitamiseks rakenduses. Kontole koguneb ostuajalugu ja jäetakse meelde viimase ostu valikud. Loo endale konto ainult siis, kui sul seda veel ei ole, sama e-postiga saab süsteemis olla seotud vaid üks konto.
• Esilehelt peavad logima need, kelle on kliendileping või juba loodud www.tuulelaevad.ee veebikasutaja. Kui oled kord juba rakendusse sisse loginud, siis seda enam iga kord tegema ei pea ja piletiostuks kulub vaid mõni telefonipuudutus, kuna enamus andmed on juba eeltäidetud.
• UUS! Rakenduses on ostetud piletitel otsevalimise nupud VÄRAV 1 või VÄRAV 2 sadamas pileti kasutamiseks. Õige värava number on kirjas tõkkepuul. Suurtel sõidukitel on oma ridadele vastavad väravanumbrid, olenevalt sadamast 3 või 4.
• Ostetud pileteid näed Minu konto vaatest, mis avaneb esilehe paremast ülanurgast
• Pilet, mille sõiduaeg saabub esimesena on näha ja avatav ka avalehe alläärest.
• Vaata täpsemalt E-piletite ostu, muutmise ja kasutamise tingimusi
• TL rakendus töötab üle andmesideühenduse, pileti kasutamine sadamas toimub kõnega.
• Tähelepanekuid meie rakenduse kohta ootame [email protected]
Tuulelaevad 1.2 Update
UI improvements
Read More
Tuulelaevad Features
More Information
Update Date:

2014-08-28

Latest Version:

1.2 

Need Update:

Submit latest version

Requirements:

Android 2.2+