Scotty Screenshots

Scotty 7.0.1 Description
Scotty (Package Name: com.usescotty.app) is developed by Scotty Teknoloji and the latest version of Scotty 7.0.1 was updated on March 1, 2021. Scotty is in the category of Travel & Local. You can check all apps from the developer of Scotty and find 12 alternative apps to Scotty on Android. Currently this app is for free.This app can be downloaded on Android 4.1+ on APKFab or Google Play. All APK / XAPK files on APKFab.com are original and 100% safe with fast download.
Scotty bu şehrin çocukları tarafından tasarlanan; şehrin en eğlenceli, sıra dışı, hızlı ve hayatı kolaylaştıran uygulamasıdır.
Scotty seni şehirde dilediğin yere motosikletle trafiğe takılmadan pratik ve eğlenceli bir şekilde ulaştırabilir.
Şehrin Tadını Scotty ile Yolculuk Yaparak Çıkar!
Scotty seni en yakınındaki motosiklet sürücüsü ile uygulama üzerinden buluşturarak gitmek istediğin yere yere zaman kaybetmeden gitmenin en kısa yoludur. Motosikletle yolculuk yaparak şehrin tadını, rüzgarın verdiği özgürlüğü hissederek harika bir yolculuk deneyimi yaşarsın!
Scotty Senin Motorcu Arkadaşındır!
Scotty sürücüleri motosiklet kültürünü benimsemiş ve bu kültürün şehirleri güzelleştirdiğine, insanları daha mutlu ettiğine inanan kullanıcılardan oluşur. Scotty bir yerden bir yere ulaşmaktan ya da yemeğinin sana çabucak ulaşmasından çok daha fazlasıdır.
- Tüm sürücülerin ehliyet, ruhsat, kimlik, trafik sigortası, sabıka kaydı gibi evrakları incelendikten sonra sadece tek tek görüşülerek güvenli sürüş yapabileceğine dair uygulanan testlerde başarı gösterenler sisteme dahil ediliyor.
- Hepiniz harika insanlarsınız ama biz yine de kullanıcılarımızın birbirlerinin kişisel bilgilerini görmemelerini sağlıyoruz.
Scotty’de yapılan çağrılarda asla telefon numaran görünmez. 0850’li bir numara üzerinden iletişim sağlarsın.
- Trafik sürprizlerle dolu ve her kahraman hata yapabilir. Beklentinin altında kalan bir yolculuk deneyimi yaşadıysan geri bildirim ekranından ” Bu sürücüyle eşleşmek istemiyorum” diyebilirsin dilersen olumsuz puan vererek çağrı merkezimizin duruma el atmasını sağlayabilirsin. Merak etme bu bir sır olarak aramızda kalır.
- Yolculuğunda herhangi bir sorun yaşarsan yanında olduğumuzu unutma! Uygulama üzerinden canlı destek ekibimize tek tıkla ulaşabilir, sorununu onlarla rahatlıkla paylaşabilirsin. Ekibimizin çözemeyeceği bir sorun, anlatamayacağın bir dert olmaz. Hepsi iyi çocuklar. Senin gibi!
Scotty 7.0.1 Update
Scotty yenilerek yolculuğuna devam ediyor.
Şehrin kahramanları tüm koşullarda sevdiklerinize daha fazla vakit ayırabilmeniz , göndermek istediklerinizi en hızlı ve güvenilir şekilde gönderebilmeniz için çalışıyor.
Çok yakında sizin için iyiliği dağıtıyor olacağız.
#iyiliğidağıtıyoruz
Read More
Scotty Features
More Information
Package Name:

com.usescotty.app

Update Date:

2021-03-01

Latest Version:

7.0.1 

Need Update:

Submit latest version

Available on:

Google Play

Requirements:

Android 4.1+