Kuran-ı Kerim 30.Cüz Screenshots

Kuran-ı Kerim 30.Cüz 1.3 Description
Kuran-ı Kerim 30.Cüz (Package Name: com.berksersoft.otuzuncucuz) is developed by BerkserSoft and the latest version of Kuran-ı Kerim 30.Cüz 1.3 was updated on April 23, 2019. Kuran-ı Kerim 30.Cüz is in the category of Books & Reference with the feature Multi-device Sync. You can check all apps from the developer of Kuran-ı Kerim 30.Cüz and find 70 alternative apps to Kuran-ı Kerim 30.Cüz on Android. Currently this app is for free.This app can be downloaded on Android 4.0.3+ on APKFab or Google Play. All APK / XAPK files on APKFab.com are original and 100% safe with fast download.
Kur'ân-ı Azîmüşşân'ın 30. Cüzüdür. Sesli ve görüntülüdür.
Kuran-ı Kerim uygulamamız, marketteki diğer uygulamalar incelenerek istek ve talepler doğrultusunda geliştirilmiştir. Kolayca hatim indirilebilmesi,cüzlerin paylaşılabilmesi, telefonda çok yer kaplamaması, internet gerektirmeden okunabilmesi gibi kullanım koşulları değerlendirilerek cüzlere bölünmüştür. Uygulamamız kullanıcı dostu şık arayüze sahiptir. Kullanımı oldukça kolaydır. Uygulamamız Kurani Kerim sayfalarının üzerinde reklam BARINDIRMAZ. Okuma sayfalarında reklam çıkarak sizi rahatsız etmez.
Bazı özellikleri;
- İnternet gerektirmez.
- Çok yer kaplamaz.
- Şık kullanıcı arayüzü.
- Sağa sola kaydırarak kolay sayfa değiştirme.
- Süreleri gösteren, ileri ve geri alma imkanı sağlayan gelişmiş medya player.
- Kaldığınız yerden devam edebilme özelliği.
- Secde ayetlerinin bulunduğu sayfalarda uyarı mesajı görüntüleme.
- İstediğiniz yerden başlayabilme, ses sayfa sekronizasyonu.
- Kuran okunurken uyku moduna geçmez.
Bir çok uygulama gerekli olmadığı halde SMS, çağrı geçmişi, konum bilgisi gibi kritik bilgilere erişim izni talep eder. Ancak bizim uygulamamız internet erişimi dışında (diğer cüzlerin temin edilebilmesi ve paylaşım için gerekli) hiç bir özel izin gerektirmez. Kesinlikle özel bilgilerinize erişmez/erişemez, güvenle kullanabilirsiniz.
NOT:
* İstediğiniz sayfadan başlamak için; Eğer medya player açıksa durdurun.(Kuran okunurken istediğiniz yerden başlamaz) istediğiniz sayfaya gelin ve play tuşuna basarak okumaya devam edin.
** Uygulamayı kullanmadığınız zamanlarda kapatmayı ihmal etmeyiniz. Uygulamamız okuma esnasında uyku moduna geçmeyeceğinden bataryanız çabuk bitebilir.
*** Cüz paylaşımı ve yeni cüz temini için internet bağlantınızın açık olması gereklidir.
Her ne kadar özenle çalışsakta sonuçta kul yapısıdır. Gördüğünüz hata ve eksikleri bildirmeniz durumunda gerekli düzeltmeler derhal yapılacaktır. Her türlü istek, şikayet ve önerileriniz için bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz
Kuran-ı Kerim 30.Cüz 1.3 Update
Google Play yayıncı politikalarına uyumlu hale getirildi
Read More
Kuran-ı Kerim 30.Cüz Features
More Information
Update Date:

2019-04-23

Latest Version:

1.3 

Need Update:

Submit latest version

Available on:

Google Play

Requirements:

Android 4.0.3+