Kuranı Kerim Çözümü
9.4
67

Kuranı Kerim Çözümü

2.0 by BRAINTECH
Allah Quran Quran with Reflections from Scientific Solutions

Kuranı Kerim Çözümü Screenshots

Kuranı Kerim Çözümü 2.0 Description
Kuranı Kerim Çözümü (Package Name: rng.cozum.main) is developed by BRAINTECH and the latest version of Kuranı Kerim Çözümü 2.0 was updated on September 17, 2017. Kuranı Kerim Çözümü is in the category of Books & Reference. You can check all apps from the developer of Kuranı Kerim Çözümü and find 61 alternative apps to Kuranı Kerim Çözümü on Android. Currently this app is for free.This app can be downloaded on Android 4.0+ on APKFab or Google Play. All APK / XAPK files on APKFab.com are original and 100% safe with fast download.
Değerli Okur,
Bu uygulama ile tamamen ücretsiz ve reklamsız olarak Kuranı Kerim okuyabilirsiniz.
Ahmed Hulusi'nin çok değerli "Allah İlminden Yansımalarla Kur'an-ı Kerim Çözümü" eserinin android uygulamasıdır.
Kur'ân-ı Kerîm'in ruhuna ulaşmak için, öncelikle "Anlamak İçin Ön bilgiler" bölümünde yer alan dört yazının çok iyi anlaşılarak "OKU"nmasını tavsiye ederiz.
Bugüne kadar karşılaştığınız Kur'ân meal ve tefsirlerden çok farklı bir biçimde onu içinizde, kendinizde hissedecek, canlı olduğunu, içinizden size konuştuğunu fark edeceksiniz.
Kısa Bilgi:
"OKU"mak amacıyla elinize aldığınız bu çalışmanın orijinali olan metin, gökteki bir tanrının, yeryüzündeki postacı-peygamberine indirmiş olduğu yazılı bir kitaptaki buyrukları veya fermanı, değildir!
O, âlemlerin Rabbi olanın irsâl ettiği (risâlet işleviyle açığa çıkardığı) Rasûlüne, (boyutsal derinliğinden bilincine) inzâl ettiği "Hakikat Bilgisi" ve "Sünnetullâh" açıklamasıdır!
Baştan vurgulayalım ki...
Okuyacağınız bu metin ne Türkçe Kurân'dır ne çeviri ne de meâl!.. Asla Kur'ân yerine geçmez! Kurân'daki çok anlamlı anlatımların bir-iki yönünü göstermeye çalışır ancak!
Bu metin yalnızca, Ahmed Hulûsi isimli Allâh Kulu'na bahşedilmiş bakış açısından Kurân'a açılan bir penceredir!.. Bu pencereden görülenlerin bir kısmının sizlere yansıtılmasıdır!
Allah İlminden Yansımalarla Kur'an-ı Kerim Çözümü
Kuranı Kerim Çözümü 2.0 Update
***Versiyon 2.0***
- Kaldığınız yerden okumaya devam edebilir ve bu özelliği ayarlar bölümünden aktif/pasif yapabilirsiniz.
- Gece modu ile koyu renkli temada okuyabilirsiniz.
- Gündüz modu ile açık renkli temada okuyabilirsiniz.
- Tüm içerik ve uygulama arayüzü yenilendi.
Read More
Kuranı Kerim Çözümü Features
More Information
Package Name:

rng.cozum.main

Update Date:

2017-09-17

Latest Version:

2.0 

Need Update:

Submit latest version

Available on:

Google Play

Requirements:

Android 4.0+