Helio iTV Screenshots

Helio iTV 3.22.0 Description
Helio iTV (Package Name: lv.lattelecom.multiscreen) is developed by Tet SIA and the latest version of Helio iTV 3.22.0 was updated on August 20, 2019. Helio iTV is in the category of Entertainment. You can check all apps from the developer of Helio iTV and find 3 alternative apps to Helio iTV on Android. Currently this app is for free.This app can be downloaded on Android 5.0+ on APKFab or Google Play. All APK / XAPK files on APKFab.com are original and 100% safe with fast download.
Skaties un pārvaldi savu Helio interaktīvo televīziju, Shortcut films un Premiere viedtālrunī vai planšetē visur, kur pieejams internets.
Televīzija – populārākie kanāli, tiešraides, sports, ziņas, filmas, seriāli u.c. notikumi visur, kur ir internets. Lielajā TV ekrānā – mājās ar Helio iTV dekoderi, ārpus mājas – viedtālrunī vai planšetdatorā.
TV programma TV ekrānā – vari saplānot ko skatīties jau laicīgi un ieplānot konkrētās filmas vai raidījuma skatīšanos, uzliekot atgādinājumu vai TV ierakstu.
TV arhīvs - ja esi nokavējis raidījumu, tas nekas, jo vari to noskatīties arhīvā. Atrodi TV programmā un sāc skatīties sev ērtā laikā un vietā. TV arhīvs pieejams noteiktiem kanāliem, kuriem paredzēts TV arhīvs un ir atļauja no satura piegādātājiem.
TV ieraksti – ja zini, ka nevarēsi noskatīties savu iecienīto seriālu, filmu - ieraksti to un noskaties sev ērtā laikā un vietā. Ierakstīt vari arī no viedtālruņa vai planšetes. TV ieraksti pieejami noteiktiem kanāliem, kuriem paredzēta šāda funkcija un ir atļauja no satura piegādātājiem
Satura raidīšanas iespēja – izmanto savu viedtālruni vai planšeti kā TV pulti vai pārraidi saturu uz mājas TV ekrāna, esot arī ārpus mājas.
Manu kanālu saraksts - saliec savu iecienītāko kanālu sarakstu un neskaties to, kas neinteresē.
Meklētājs – ātri un ērti sameklē filmas, raidījumus, koncertus pēc to nosaukuma latviski un oriģinālvalodā
Shortcut Films – vairāki tūkstoši filmu, seriālu, raidījumu, koncertu un pārraižu visām gaumēm.
Shortcut Premiere – skaties filmas, kas tikko bijušas uz kino ekrāniem. Cena par filmu, sākot no 0,60 EUR.
Helio iTV lietotne pieejama tikai Helio iTV abonentiem.
Helio iTV 3.22.0 Update
- Tehnoloģiskie uzlabojumi
Read More
Helio iTV Features
More Information
Update Date:

2019-08-20

Latest Version:

3.22.0 

Need Update:

Submit latest version

Available on:

Google Play

Requirements:

Android 5.0+