ALBBox Tv - TV Shqip
8.4
122

ALBBox Tv - TV Shqip

2.7 by SportBOX
Shiko mbi 100 kanale shqiptare falas ne paisjen tuaj android

ALBBox Tv - TV Shqip Screenshots

ALBBox Tv - TV Shqip 2.7 Description
ALBBox Tv - TV Shqip (Package Name: net.albbox) is developed by SportBOX and the latest version of ALBBox Tv - TV Shqip 2.7 was updated on May 27, 2018. ALBBox Tv - TV Shqip is in the category of Entertainment. You can check all apps from the developer of ALBBox Tv - TV Shqip. Currently this app is for free.This app can be downloaded on Android 4.1+ on APKFab or Google Play. All APK / XAPK files on APKFab.com are original and 100% safe with fast download.
Albbox eshte aplikacion i cili ju jep mundesin te shikoni tv falas ne telefonin apo android box tuajin.
Kanalet jan full hd , nuk ka pengesa dhe nuk kerkojne shume internet.
Reklamat i kemi paksuar ne maksimum ne menyre qe mos tju bezdisim vazhdimisht.
Ne aplikacion keni mundesi ndryshimi te playerave , zgjidhni me te mirin
Shpresojme qe te ju pelqej.
ALBBox Tv - TV Shqip 2.7 Update
* Rikthehemi Me Fuqishem Se Kurre
* Dizenjo Krejtsishte e Re Dhe Me Super Per Android Box Me e Lehte Dhe Me e Thjeshte
* Albbox Player Tashme Ju Ofron Opsionin Me Ndryshu Kanalet Pa Nevojitur Te Mbyllni Kanalin Qe Keni Aktiv Duke Ju Ofruar Nje Liste Per Kanalet e Asaj Kategorie Qe Ti Ndryshoni Direkt Tek Shikoni Ju Kanalin Tuaj.
Reklamat Jane Me Te Pakta Se Cdo Version Tjeter
* Vlersoni Me 5 Yje Nese Ju Pelqen Albbox Tv
Read More
ALBBox Tv - TV Shqip Features
More Information
Package Name:

net.albbox

Update Date:

2018-05-27

Latest Version:

2.7 

Need Update:

Submit latest version

Requirements:

Android 4.1+