5 Vakit Namaz - Ezan Vakti

8.5 169

v2.2.19 by 6th Pro

5 Vakit Namaz - Ezan Vakti APK download 5 Vakit Namaz - Ezan Vakti APK download
Download through APKFab App
Safe & Fast Install • Region Free

About 5 Vakit Namaz - Ezan Vakti

5 Vakit Namaz - Ezan Vakti (Package Name: com.gthpro.ezanvaktinamazzamani) is developed by 6th Pro and the latest version of 5 Vakit Namaz - Ezan Vakti 2.2.19 was updated on July 12, 2022. 5 Vakit Namaz - Ezan Vakti is in the category of Lifestyle. You can check all apps from the developer of 5 Vakit Namaz - Ezan Vakti and find 19 alternative apps to 5 Vakit Namaz - Ezan Vakti on Android. Currently this app is for free. This app can be downloaded on Android 5.0+ on APKFab or Google Play. All APK/XAPK files on APKFab.com are original and 100% safe with fast download.
Dünyanın neresinde olursanız olun Ezan Vakitlerini takip edebilecek, Kıble yönünü belirleyebilecek, beş vakit namazı zamanında kılabileceksiniz.
Diyanet İşleri Başkanlığından alınan namaz vakitlerini sade, açık ve anlaşılır bir arayüz ile sunuyoruz. O güne ait tüm ezan zamanlarını görebilir, içinde bulunulan vakit ile sonraki vakte kalan süreyi kolaylıkla takip edebilirsiniz. Kerahat vakitlerinde uyarıyı görebilirsiniz.
Ayrıca; sure ve dua ezberleme uygulamamızın Namaz Sureleri ve Dualarını içeren bölümünü uygulamamıza dahil ettik. Özel olarak hazırlanmış bu bölümde ezber yapabilir, eksikliklerinizi giderebilir ve olası hatalarınızı düzeltme imkanı bulabilirsiniz.
Yine uygulamamızda yer alan Namaz Hocası (Namaz simülatörü) bölümünü de buraya ekledik. Seçeceğiniz bir namazı okuyarak veya tüm dua, sure ve tesbihatıyla görüntülü ve sesli olarak öğrenebilirsiniz. Beş vakit namazın kılınışını simülasyon ile öğrenin.
Dilediğiniz ezan vakitlerinde veya öncesinde farklı ses seçeneklerini tercih ederek bildirim alabilir veya bildirimleri devre dışı bırakabilirsiniz. (Uygulama ilk yüklendiğinde bildirimler varsayılan olarak kapalıdır. Açmak için Ayarlar > Bildirimler ekranını kullanınız.)
Ana ekrana eklenecek araçlar (widget) bulunmaktadır. Kıble pusulası ve kıble haritası ile Kabe'ye doğru yönü tespit edebilirsiniz. (Pusula elektrikli cihazlara yakınken veya kapalı ortamlarda doğru sonuç vermeyebilir.)
Uygulama içinde yer alan zikirmatik ile tesbihatınızı takip edebilirsiniz. Kütüb-i Sitte Hadisleri ile birçok konuda güvenilir hadislere ulaşabilirsiniz.
Hazır mesajlar ile sevdiklerinizin önemli gün ve gecelerini kutlayabilirsiniz.
Bildirim sesi olarak tam ezan seslerinden birini seçmiş iseniz, ezan sesinin devam etmesini istemeyeceğiniz durumlarda sesi kapatmak için bildirim simgesine dokunmanız, uygulamayı açmanız ya da uygulama içinde başka bir ekrana geçmeniz yeterli olacaktır.
Ezan vakitleri, seçilen şehir için 1 aylık olarak alınır. Ezan vakitlerini aldıktan sonra bir ay boyunca tekrar internet bağlantısına ihtiyaç duymazsınız. Alınan 1 aylık ezan vakitleri ile Ramazan imsakiyesi iftar vakitleri aynı ekranda takip edilebilir.
Vakitleri gösteren ana ekranda Peygamber Efendimizin bir hadisi sunulur. Namaz vaktine bakarken burada verilen hadis-i şerifi de istifadenize sunuyoruz.
Esmaü'l Hüsna ekranında, Allah'ın (cc) 99 ismini kısa açıklamalarıyla birlikte bulabilirsiniz.
Ezan sesini seviyorsanız ve sürekli duymak isterseniz, Ezan sesini cihazınızda zil, bildirim veya alarm sesi olarak kullanabilirsiniz. Ezan Zil Sesi ekranını kullanarak ezan dinleyebilir ve ezan sesini telefonunuzun zil sesi olarak ayarlayabilirsiniz. (Ezan sesini zil, mesaj veya bildirim sesi olarak ayarlarsanız, uygulamamızı kaldırsanız bile bu özellikten faydalanmaya devam edersiniz. Ezan sesini zil, bildirim veya alarm sesi olarak kullanmak istemezseniz cihazınızın ses ayarları bölümünden başka bir ses seçebilirsiniz. Lütfen şuna dikkat edin: Ezan sesini mesela bildirim sesi olarak seçtiğinizde, size gelen bir sms olursa ezan sesi duyarsınız. Bu durumda okunan ezanın vakit ezanı olamayabileceğini göz önünde bulundurunuz.)
Başta Almanya, Fransa, Avusturya, Belçika, Hollanda gibi cami veya mescit bulunmasına rağmen hoparlörden ezan sesi duymanın pek mümkün olmadığı Avrupa ülkelerinde ya da daha farklı bölgelerde, gurbette yaşayan veya bulundukları yerden ezan sesini duyamayan kardeşlerimiz hasret kaldıkları ezan sesini dinleyebilirler, bu ülkeler için ezan vakitleri ve iftar vakitlerini öğrenebilirler.
Daha kapsamlı, daha istikrarlı ve yüksek performanslı olan bu yeni Ezan Vakti uygulamamız cihazınıza ilave yük getirmeden çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Uygulamamızı beğenerek kullanacağınızı umuyoruz.
Tüm dikkatlerimize rağmen herhangi bir eksikliğimiz veya hatamız olmuş olabilir. Bildirirseniz inşallah en kısa sürede düzeltmeye çalışırız. Daha iyi bir uygulama sunabilmek için çalışmaya devam edeceğiz. Selam ve dua ile.. Allah razı olsun.

5 Vakit Namaz - Ezan Vakti 2.2.19 Update

Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri içerir.
Read More
5 Vakit Namaz - Ezan Vakti Features
Previous Versions More
5 Vakit Namaz - Ezan Vakti
5 Vakit Namaz - Ezan Vakti 2.2.19 APK
August 8, 2022 33.93 MB

Requires Android: Android 5.0+

Screen DPI: nodpi

SHA1: 6d8ddba545708cd7ecd0591cd26872eee873a55f

Size: 33.93 MB

What's New:

Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri içerir.
5 Vakit Namaz - Ezan Vakti
5 Vakit Namaz - Ezan Vakti 2.2.17 APK
June 5, 2022 33.8 MB

Requires Android: Android 5.0+

Screen DPI: nodpi

SHA1: 3e0db6e641f0087f91e80e5734987fa73c446011

Size: 33.8 MB

What's New:

Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri içerir.
5 Vakit Namaz - Ezan Vakti
5 Vakit Namaz - Ezan Vakti 2.2.15 APK
March 14, 2022 33.75 MB

Requires Android: Android 5.0+

Screen DPI: nodpi

SHA1: 045b4ed267fac669499a3608faa5c67f9b174cc9

Size: 33.75 MB

What's New:

Performans iyileştirmeleri ve reklam kaldırma özelliğinin satın alınmasında karşılaşılan bir sorun için düzeltme içerir.
5 Vakit Namaz - Ezan Vakti
5 Vakit Namaz - Ezan Vakti 2.2.14 APK
March 6, 2022 33.75 MB

Requires Android: Android 5.0+

Screen DPI: nodpi

SHA1: 7bc783aca83698cd125bec3726506562bd8086c9

Size: 33.75 MB

What's New:

Uygulamamızı daha iyi hale getirmek için son güncellememizi yayımladık. Bu sürümümüz birçok iyileştirme ve bazı hatalar için düzeltmeler içerir.
More Information

Update Date:

Latest Version:

2.2.19

Need Update:

Submit latest version

Available on:

Google Play

Requirements:

Android 5.0+