سوره یاسین با چندین قاری
9.4
59

سوره یاسین با چندین قاری

10.0.0 by ZeroCode
With the voice of Abdul Basit, Mohammed Jabriel and accompanied by Sedi Hedayat Far

سوره یاسین Screenshots

سوره یاسین 10.0.0 Description
سوره یاسین (Package Name: com.silicon.yaseen) is developed by ZeroCode and the latest version of سوره یاسین با چندین قاری 10.0.0 was updated on December 7, 2019. سوره یاسین با چندین قاری is in the category of Books & Reference. You can check all apps from the developer of سوره یاسین با چندین قاری and find 64 alternative apps to سوره یاسین با چندین قاری on Android. Currently this app is for free.This app can be downloaded on Android 4.2+ on APKFab or Google Play. All APK / XAPK files on APKFab.com are original and 100% safe with fast download.
سوره یاسین صوتی با صدای عبدالباسط، محمد جبرییل و همراه با ترجمه صوتی هدایت فر. با ظاهری مدرن، بدون نیاز به اینترنت با اسکرول ( پیمایش ) خودکار و همراه با تم شب. از جمله از امام صادق(ع) نقل شده است هر کس آن را قبل از خواب یا پیش از غروب بخواند، در تمام طول روز محفوظ و پُرروزی خواهد بود، و هر کس آن را در شب پیش از خواب بخواند، خداوند هزار فرشته را بر او مأمور می‌کند که وی را از هر شیطان رانده‌شده و هر آفتی حفظ کنند.
‏امکانات:
- بدون نیاز به اینترنت
- با صدای عبدالباسط، محمد جبرییل و همراه با ترجمه صوتی هدایت فر
- همراه با ترجمه صوتی
- گرافیک زیبا و مدرن
- اسکرول ( پیمایش ) خودکار
- قابلیت شروع سوره از هر بخشی
- بزرگنمایی و کوچک نمایی متن
- دارای هفت نوع فونت عربی زیبا
- قابلیت مخفی سازی ترجمه
- همراه با راهنما
لطفا با نظراتتون بهمون انرژی بدید ❤️
سوره یس (خوانده می‌شود سوره یاسین) سی و ششمین سوره و از سوره‌های مکی قرآن که در جزء ۲۲ و ۲۳ قرآن جای گرفته است. این سوره چون با حروف مُقَطَّعهٔ «یاء و سین» آغاز شده، به این نام مشهور است. طبق روایات، سوره یس یکی از بافضیلت‌ترین سوره‌های قرآن است، تا آنجا که قلب قرآن لقب گرفته است. سوره یس به سه اصل دین توحید، نبوت و معاد می‌پردازد و درباره زنده‌شدن مردگان و سخن‌گفتن اعضای بدن در قیامت سخن می‌گوید. همچنین داستان اصحاب قریه و مؤمن آل‌یس در این سوره آمده است.
در روایات، فضایل زیادی برای قرائت سوره یس بیان شده است؛ از جمله از امام صادق(ع) نقل شده است هر کس آن را قبل از خواب یا پیش از غروب بخواند، در تمام طول روز محفوظ و پُرروزی خواهد بود، و هر کس آن را در شب پیش از خواب بخواند، خداوند هزار فرشته را بر او مأمور می‌کند که وی را از هر شیطان رانده‌شده و هر آفتی حفظ کنند.
‏-----------------------------------------
سوره یاسین 10.0.0 Update
- انتشار
Read More
سوره یاسین Features
More Information
Package Name:

com.silicon.yaseen

Update Date:

2019-12-07

Latest Version:

10.0.0 

Need Update:

Submit latest version

Available on:

Google Play

Requirements:

Android 4.2+