سوره واقعه Screenshots

سوره واقعه 10.0.0.0 Description
سوره واقعه (Package Name: ir.coders.waqiah) is developed by coders and the latest version of سوره واقعه صوتی 99 10.0.0.0 was updated on October 9, 2018. سوره واقعه صوتی 99 is in the category of Books & Reference. You can check all apps from the developer of سوره واقعه صوتی 99 and find 70 alternative apps to سوره واقعه صوتی 99 on Android. Currently this app is for free.This app can be downloaded on Android 4.2+ on APKFab or Google Play. All APK / XAPK files on APKFab.com are original and 100% safe with fast download.
سوره واقعه صوتی با صدای عبدالباسط، پرهیزگار، محمد جبرییل، ماهر المعیقلی و همراه با ترجمه صوتی هدایت فر. با ظاهری مدرن، بدون نیاز به اینترنت با اسکرول ( پیمایش ) خودکار و همراه با تم شب. بنابر حدیثی از امام صادق(ع)، سوره واقعه سورهٔ امیرالمؤمنین (ع) است و هرکس آن را بخواند، از دوستان ایشان خواهد بود.
‏امکانات:
- بدون نیاز به اینترنت
- با صدای عبدالباسط، پرهیزگار، محمد جبرییل، ماهر المعیقلی، هدایت فر
- همراه با ترجمه صوتی
- گرافیک زیبا و مدرن
- اسکرول ( پیمایش ) خودکار
- قابلیت شروع سوره از هر بخشی
- بزرگنمایی و کوچک نمایی متن
- دارای هفت نوع فونت عربی زیبا
- قابلیت مخفی سازی ترجمه
- همراه با راهنما
لطفا با نظراتتون بهمون انرژی بدید ❤️
سوره واقعه، پنجاه و ششمین سوره و از سوره‌های مکی قرآن که در جزء بیست و هفتم جای گرفته است. «واقعه» یکی از نام‌های قیامت است و در آیه اول این سوره آمده است. سوره واقعه درباره روز قیامت و وقایع آن سخن می‌گوید و مردم را در روز قیامت به سه گروهِ اصحاب یمین، اصحاب شِمال و سابقون دسته‌بندی می‌کند و درباره جایگاه و پاداش یا عذاب هر گروه سخن می‌گوید. در تفاسیر آمده است، مراد از گروه سوم (سابقون) امام علی(ع) است که در ایمان‌آوردن به پیامبر(ص) بر دیگران سبقت گرفت. فضایل بسیاری برای تلاوت این سوره بیان شده است، از جمله اینکه اگر کسی سوره واقعه را بخواند، نوشته می‌شود که از غافلان نیست.
فضیلت و خواص
برای تلاوت سوره واقعه فضیلت و خواص بسیاری بیان شده است؛ از جمله در تفسیر مجمع البیان از پیامبر(ص) نقل شده است اگر کسی سوره واقعه را بخواند، نوشته می‌شود که از غافلان نیست. همچنین در روایات آمده اگر کسی سوره واقعه را بخواند، هرگز گرفتار تنگدستی نمی‌شود. بنابر حدیثی دیگر از امام صادق(ع)، سوره واقعه سورهٔ امیرالمؤمنین (ع) است و هرکس آن را بخواند، از دوستان ایشان خواهد بود.
سوره واقعه 10.0.0.0 Update
- افزوده شدن پخش زنده اماکن مذهبی
- بهبود عملکرد
- رفع باگ
Read More
سوره واقعه Features
More Information
Package Name:

ir.coders.waqiah

Update Date:

2018-10-09

Latest Version:

10.0.0.0 

Need Update:

Submit latest version

Available on:

Google Play

Requirements:

Android 4.2+