دانلود فیلم های فیس بوک
8.1
21

دانلود فیلم های فیس بوک

1.3 by CoinForApp
Download videos from Facebook on your phone

دانلود فیلم های فیس بوک Screenshots

دانلود فیلم های فیس بوک 1.3 Description
دانلود فیلم های فیس بوک (Package Name: com.coinforapp.downloader.fbvideo) is developed by CoinForApp and the latest version of دانلود فیلم های فیس بوک 1.3 was updated on June 4, 2017. دانلود فیلم های فیس بوک is in the category of Tools. You can check all apps from the developer of دانلود فیلم های فیس بوک. Currently this app is for free.This app can be downloaded on Android 4.0+ on APKFab or Google Play. All APK / XAPK files on APKFab.com are original and 100% safe with fast download.
مطمئن ترین و سریع ترین راه ممکن برای دانلود ویدیو از شبکه اجتماعی فیس بوک می باشد. آیا دوست دارید به راحتی فیلم های مورد نظر خود را از فیسبوک دانلود کنید ؟ آیا دوست ندارید حجم اینترنتی شما با تماشای فیلم آنلاین در فیسبوک هدر برود ؟
نرم افزار دانلود فیلم های فیس بوک یک نرم افزار بسیار کاربردی می باشد که با استفاده از آن می توانید تمامی فیلم های فیس بوک را دانلود کنید.
در اینجا نرم افزاری به شما معرفی می کنیم که با نصب آن می توانید وارد اکانت خود شد و تمامی ویدئوهای فیس بوک را دانلود کنید.
همانطور که می دانید شبکه ی اجتماعی فیس بوک در جهان بی همتاست و طرفداران زیادی دارد. همین باعث شده است که سازندگان فیس بوک هر بار ویژگی های منحصر به فردی به آن اضافه کنند یکی از این ویژگی ها پخش فیلم در فیس بوک می باشد.
دانلود فیلم های فیس بوک نرم افزاری برای دانلود فیلم های فیس بوک می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید فیلم هایی که در سایت فیس بوک وجود دارند را به سادگی دانلود کنید.
ویژگی های کلیدی برنامه دانلود فیلم های فیس بوک اندروید :
دانلود مستقیم فیلم ها از شبکه اجتماعی فیسبوک
سرعت بسیار بالای نرم افزار برای دانلود فیلم ها
رابط کاربری زیبا و شیک و طراحی منحصر به فرد
ذخیره فایل های ویدیویی در پوشه Download
دانلود آسان و آسوده فیلم از فیسبوک
رعایت کامل دستورالعمل ها و قوانین
سازگار با تبلت های اندرویدی
قابلیت دانلود تمامی فیلم های فیس بوک
قابلیت مشاهده ویدئو ها پس از دانلود آنها
Read More
دانلود فیلم های فیس بوک Features
More Information
Category:

Tools Apps

Update Date:

2017-06-04

Latest Version:

1.3 

Need Update:

Submit latest version

Requirements:

Android 4.0+