לופה אלבום תמונות דיגיטלי וריבועי תמונות לקיר
9.9
411

לופה אלבום תמונות דיגיטלי וריבועי תמונות לקיר

2.9.73 by lupa
A digital photo album, square squares and a personal calendar

לופה אלבום תמונות דיגיטלי וריבועי תמונות לקיר Screenshots

לופה אלבום תמונות דיגיטלי וריבועי תמונות לקיר 2.9.73 Description
לופה אלבום תמונות דיגיטלי וריבועי תמונות לקיר (Package Name: il.co.lupa.lupagroupa) is developed by lupa and the latest version of לופה אלבום תמונות דיגיטלי וריבועי תמונות לקיר 2.9.73 was updated on February 4, 2021. לופה אלבום תמונות דיגיטלי וריבועי תמונות לקיר is in the category of Photography. You can check all apps from the developer of לופה אלבום תמונות דיגיטלי וריבועי תמונות לקיר and find 4 alternative apps to לופה אלבום תמונות דיגיטלי וריבועי תמונות לקיר on Android. Currently this app is for free.This app can be downloaded on Android 5.0+ on APKFab or Google Play. All APK / XAPK files on APKFab.com are original and 100% safe with fast download.
הי, נעים להכיר. באפליקציה שלנו אפשר לעצב ולהדפיס את כל הטוב הבא: אלבומי תמונות מהממים, ריבועי תמונות שנצמדים לקיר (לידיעתך, הם הדור הבא של הקנבס) או לוח שנה מדליק שעושים בצ'יק, מכל התמונות שבטלפון.
מה מיוחד באלבומי התמונות שלנו? קודם כל אנחנו קוראים להם ספרים, כי הם יספרו את הסיפור שלך בתמונות. האפליקציה שלנו יודעת לקחת את התמונות שלך ולהפוך אותן אוטומטית לאלבום דיגיטלי מקסים. אפשר לעצב איתה אלבומים של 144 עמודים או פחות, בשני גדלים שונים, למשל בגודל של 30 על 30 ס"מ, שזה ענק. אפשר להעלות עד 864 תמונות, לבחור מעשרות עיצובים מהממים בבוטיק העיצובים שלנו, לכתוב טקסטים מרגשים ליד התמונות ולעשות אלבום משותף עם חברים.
מה מיוחד בריבועי התמונות שלנו? זה הדור הבא של הדפסה על קנבס! אנחנו קוראים להם לופה בריבוע והם למעשה התמונות שלך מהטלפון, מהמחשב האישי, מ-Google Photos או מ-Instagram שאנחנו מדפיסים על נייר צילום איכותי ומדביקים על ריבועים קשיחים מקאפה. לך נשאר רק להצמיד אותם לקיר עם המדבקות שמגיעות באריזה, ולספר על הקיר סיפור מהתמונות שלך.
מה מדליק בלוחות השנה האישיים שלנו? קודם כל שאפשר לעשות אותם בצ'יק. להתחיל אותם בכל חודש שרוצים עם התמונות שבטלפון ובתוספות של תאריכים אישיים. לוחות שנה אישיים באים בשני גדלים עם 13 אפשרויות לעיצוב והכי חשוב: מקבלים חודש מתנה.
למה לופה? כי אנחנו כמוך בעניין התמונות. זה הסיפור של התמונות של כולנו. צולמו בשנייה ונשכחות בשניה ולעולם לא יצאו לאור. אנחנו חושבים, ומסתבר שיש לא מעט אנשים (המון אפילו) שאוהבים את האופן החשיבה שלנו, שאפשר לפתח את התמונות לסיפור אמיתי ומרגש ביחד, כשהן מודפסות בתוך אלבום תמונות. כזה שאפשר לגעת בו, להרגיש אותו ביד ואז בלב. בקיצור, לעשות משהו טוב באמת עם התמונות זה לעשות לופה.
לופה אלבום תמונות דיגיטלי וריבועי תמונות לקיר 2.9.73 Update
בגרסה הזו, הוספנו את האפשרות לעצב לופה גם עם תמונות מהאינסטגרם האישי שלך. ותיקנו כמה תקלות קטנות.
Read More
לופה אלבום תמונות דיגיטלי וריבועי תמונות לקיר Features
More Information
Update Date:

2021-02-04

Latest Version:

2.9.73 

Need Update:

Submit latest version

Available on:

Google Play

Requirements:

Android 5.0+