Картки Домана
9.1
8

Картки Домана

12.8 by Danila B. Popov
Cards for early child development on how Glenn Doman | Makati Shychyda

Картки Домана Screenshots

Картки Домана 12.8 Description
Картки Домана (Package Name: net.giftedbaby.ukrainebabycards) is developed by Danila B. Popov and the latest version of Картки Домана 12.8 was updated on March 21, 2015. Картки Домана is in the category of Education. You can check all apps from the developer of Картки Домана. Currently this app is for free.This app can be downloaded on Android 2.3.2+ on APKFab or Google Play. All APK / XAPK files on APKFab.com are original and 100% safe with fast download.
Картки для раннього розвитку дитини за методикою Гленна Домана та за схожою методикою Макато Шичида українською мовою. Гленн Доман – вчений, лікар із світовим ім’ям, який розробив передову методику навчання читанню дітей від півроку цілими словами за допомогою розвиваючих карток для дітей.
У класичному методі навчання за Доманом застосовуються паперові картки. Навчання відбувається наступним чином: дитині показують картки зі словами, що написани на білому тлі червоним великим шрифтом. Кожне слово чітко проговорюється.
Тривалість занять залежить від віку та індивідуальних особливостей дитини, і може становити кілька секунд на початковому етапі. Протягом дня рекомендується повторювати такі заняття кілька разів.
Частота та тривалість занять підбираються для дитини індивідуально. В Інтернеті можна знайти відеоматеріали про вражаючі результати занять: півтора - дворічні діти вимовляють і показують значення слів, що написані! Діти, які трохи старше - читають цілі речення!
Навчання у цьому додатку можливе за двома режимами: "текст" (максимально наближений до класичного методу), в якому дитині демонструються написані слова-картки на екрані (біле тло, червоні літери) і режим "картинки", в якому на картках зображені підписані фотографії предметів на білому тлі.
В обох режимах картки можна перегортувати. Кожна картка проговорюється диктором. Для карток тварин і деяких інших карток додана можливість відтворити звуки, що видаються тваринами, птахами і комахами, натисканням кнопки
У додатку "Картки Домана":
-300+ карток, що озвучені професійним диктором (550+ карток у версії "Golden")
- більш ніж 400 якісних зображень (640 зображень у версії "Golden")
- кілька варіантів зображення для однієї картки
-25 тем, що настроюються (35 темi у версії "Golden")
- Звуки, що видають тварини, птахи, комахи та музичні інструменти
- режим текст / зображення
- режим слайд шоу
- можливість налаштовувати швидкість перегляду в режимі слайд-шоу
- можливість перемішувати зображення
- дитячий режим (блокування кнопки "Назад" і кнопок управління режимами)
- можливість складати і переглядати власний набір карток
- можливість налаштовувати колір і розмір шрифту
Ми будемо вдячні за ваші відгуки, побажання та пропозиції щодо розвитку програми
Увага! Через деякий час роботи з безкоштовною версією програми "Картки Домана" ви побачите рекламні оголошення. Частота рекламних оголошень залежить від того, наскільки довго ви користуєтеся додатком.
Завдяки рекламі ви можете користуватися додатком безкоштовно. Щоб відключити рекламу, ви можете купити Golden версію програми. В Golden версії додатка немає реклами і кількість карток істотно збільшено.
Read More
Картки Домана Features
More Information
Category:

Education Apps

Update Date:

2015-03-21

Latest Version:

12.8 

Need Update:

Submit latest version

Requirements:

Android 2.3.2+