İsim Şehir Hayvan

7.0 1K+

v2.8 by Androbros

İsim Şehir Hayvan İsim Şehir Hayvan
Also Available on Google Play

About İsim Şehir Hayvan

İsim Şehir Hayvan (Package Name: com.androbros.isimsehir) is developed by Androbros and the latest version of İsim Şehir Hayvan 2.8 was updated on April 26, 2020. İsim Şehir Hayvan is in the category of Word. You can check all apps from the developer of İsim Şehir Hayvan. Currently this app is for free. This app can be downloaded on Android 4.2+ on APKFab or Google Play. All APK/XAPK files on APKFab.com are original and 100% safe with fast download. Name City Animal memorable games from our childhood is now on Android
Çocukluğumuzun unutulmaz kelime oyunlarından İsim Şehir Hayvan şimdi Android'e uyarlandı.Hem de online skor tablosu ile! Klasik kelime bulmaca oyunlarından biri olan bu oyunda amaç verilen harfle başlayan kelimeler bulmaktır.
İsim Şehir Hayvan uygulamasında sizden belirli bir harfle başlayan isim, şehir, hayvan, bitki ve ülke isimleri bulmanız istenir. Orjinal oyundan farklı olarak bu isimleri bulurken, sadece size verilmiş harfleri kullanabilirsiniz. Bu harflerle kaç farklı kelime oluşturulabileceği oyun ekranında belirtilmektedir. Önemli olan en az kullanılan harflerle ve mümkün olduğunca uzun kelimeler bulmaktır. Kelimelerin puanlaması buna göre yapılmaktadır.
Eğer verilen harfleri kullanarak bir kelime oluşturamıyorsanız Pas düğmesine basabilirsiniz. Pas seçeneği seçildiğinde süreniz 10 saniye kısalır. Eğer 10 saniyeden az zaman kaldıysa, artık Pas seçeneği kullanılamaz.
Her oyun 90 saniye sürmektedir. Amaç bu süre içinde maksimum sayıda kelime bularak en yüksek skoru elde etmektir.
Oyun bittiğinde aldığınız puan sunucuya gönderilir. Bu puanlar Google Play tarafından sağlanan yüksek skorlar servisi kullanılarak sıralanır. Sıralamalar günlük, haftalık ve tüm zamanlar olmak üzere ayrı ayrı tutulur.
Oyunu hem online (çevrim içi) hem de offline (çevrim dışı) olarak oynayabilirsiniz. Online oynayabilmeniz için Google+ hesabınızla oturum açmanız gerekir. Oturum açmadan offline olarak da oynayabilirsiniz. Ancak offline oyun sırasında kazandığınız puanlar sıralamaya katılmaz. Bir başka deyişle offline modda skorunuz sunucuya gönderilemediği için yüksek skor olarak değerlendirilemez.

İsim Şehir Hayvan 2.8 Update

Oyuncu deneyimi iyilestirmesi, storyler ve görsel düzenlemeler.
Read More
İsim Şehir Hayvan Features
More Information

Package Name:

com.androbros.isimsehir

Category:

Word Games

Update Date:

2020-04-26

Latest Version:

2.8

Need Update:

Submit latest version

Available on:

Google Play

Requirements:

Android 4.2+