EVRENSEL SIRLAR

9.4 24

v1.2 by BRAINTECH

EVRENSEL SIRLAR APK 下載 EVRENSEL SIRLAR APK 下載
通過APKFab客戶端下載
安全快速安裝 - 無區域限制

關於 EVRENSEL SIRLAR

EVRENSEL SIRLAR(包名:com.evrenselsirlar)開發者是BRAINTECH,EVRENSEL SIRLAR的最新版本1.2更新時間為2013年12月16日。EVRENSEL SIRLAR的分類是圖書與參考資源。您可以查看EVRENSEL SIRLAR的開發者下的所有應用並找到EVRENSEL SIRLAR在安卓上的15個相似應用。目前這個應用免費。該應用可以從APKFab或Google Play下載到Android 2.1+。APKFab.com的所有APK/XAPK文檔都是原始文檔並且100%安全下載的資源。
AHMED HULÛSİ'nin çok değerli "EVRENSEL SIRLAR" eserinin android uygulamasıdır.
Bilgi :
Dünyanın düz bir tepsi ve kâinatın merkezi olduğu yolundaki ilkel düşünceden; milyarlarca galaksi arasındaki bir galaksinin, 400 milyar yıldızından bir tanesinin, küçük bir uydusunun Dünya olduğu idrakine ulaştı insanlık ilmi!
Ama hâlâ, her şeyi beş duyu ile algıladıklarından ibaret sanıp; maddi ve hayalî değerler peşinde koşarak ömrünü tüketenler, sonra da sahip olduklarını sandıkları her şeyi madde dünyasında istemeyerek bırakıp gidenler, çoğunlukta!..
Tüm yıldızlar arası boşluklar(?), galaksiler ve evren cansız (!), bilinçsiz (!); ancak, aklı göz boyundan ileri geçemeyen ihtiras dolu insanlar, dünyaları ile birlikte evrenin en mükemmelleri, efendileri ve de hakimleri!
Böylesine bir ortamda, bu kitap niçin yazıldı? Ne anlatılmak isteniyor?
Bir hayal mi bu kitaptakiler... Bir fantezi mi... bir kurgu – bilim mi... bir hikâye mi.. bir roman mı?.. Beş duyu ile algılanan dünyanın ötesindeki gerçek değerlere ışık tutmaya çalışan bir mesaj mı? Veya çok daha başka bir şey mi?
İdepya, Kurgas dize yıldızlarının en yücesi. Dünya bilimine göre yıldız bile sayılmaz! Çünkü O'nun maddesel bir yapısı ve görüntüsü yoktur! O, bir "ışınsal kitle" yıldızıdır. Beş duyuyla sınırlı insanların onları tespit etmesi imkânsızdır...
İdepyalı Elf, görgüsünü genişletmek için Dünya'lı Cem ile iletişim kuruyor ve ona ÖZünü tanıma, "Evrensel Gerçekleri" kavrama yolunda elinden gelen hiçbir yardımı esirgemiyor.
Dünyalılar'ın göresel gerçekleri ötesindeki "Evrensel Gerçekler" nelerdir? Bugüne kadar şartlanma yollu edindiğiniz bilgilerle oluşan bakış açınızı alt üst edecek fikirlerin sunulduğu bu kitapla düşünce dünyanızda depremler yaşayacak, kendinizdeki kozmik bilinç boyutuna ait özellikleri ve güçleri keşfedip yaşama yolculuğunda olduğunuzu fark edeceksiniz...
EVRENSEL SIRLAR 'DABADDAH'

EVRENSEL SIRLAR 1.2 更新

- Minor İyileştirmeler.
查看更多
EVRENSEL SIRLAR 資訊
歷史版本 更多
EVRENSEL SIRLAR
EVRENSEL SIRLAR 1.2 APK
2015年11月04日 2.18 MB

Requires Android: Android 2.1+

Screen DPI: 120-480dpi

SHA1: 9fc141840e96bf88b2f7ddd82681d4fef6d5efb0

Size: 2.18 MB

What's New:

- Minor İyileştirmeler.
更多資訊

更新日期:

最新版本:

1.2

請求更新:

提交最新版本

Available on:

Google Play

系統要求:

Android 2.1+