Semerkand TV

9.6 236

v1.0.4 by Semerkand Mobil

Semerkand TV アプリダウンロード Semerkand TV アプリダウンロード
APKFabストアから無料でダウンロード
リージョンフリー / APK/XAPKインストール

Semerkand TVの詳細

Semerkand Mobilからリリースされた『Semerkand TV』は動画プレーヤー&エディタアプリだ。apkfab.com/jpから『Semerkand TV』のファイルサイズ(APKサイズ):3.16 MB、スクリーンショット、詳細情報などを確認できる。apkfab.com/jpではSemerkand Mobilより配信したアプリを簡単に検索して見つけることができる。現在、Semerkand TV appのダウンロードも基本プレイも無料だ。『Semerkand TV』のAndroid要件はAndroid 2.2+なので、ご注意ください。APKFabあるいはGooglePlayから『Semerkand TV apk』の最新バージョンを高速、安全にダウンロードできる。APKFab.com/jpでは全てのAPK/XAPKファイルがオリジナルなものなので、高速、安全にダウンロードできる。
Semerkand Televizyonu olarak 29 Mayıs 2010 tarihinde yayın hayatımıza başlayarak siz değerli izleyicilerimizin karşısına çıktık. Amacımız huzurla ve keyifle izleyebileceğiniz bir kanal olmaktı. Bunun için “Gönüller Yapmaya Geldik” dedik. Gözden ırak olan gönülden de ırak olmasın diye gönlünüze layık şeyleri gözlerinizin önüne getirmeye azmettik.
Dinî ve tasavvufî bir kanalız. Değerlerimiz ışığında yayın yapıyoruz. Bütün yayınlarımızı büyük bir hassasiyetle alanında uzman hocalarımızın rehberliğinde gerçekleştiriyoruz. Ehl-i sünnet ve’l-cemaat geleneğine aykırı hiçbir şeyi ekrana getirmemek en öncelikli prensibimiz. Ancak bu sadece dini yayınlar yapacağımız anlamına gelmiyor. Dini, kültürel, aktüel… Vb bütün programlarımızı müslümana yakışır şekilde yapacağımız anlamına geliyor.
Değerlerimize bağlı olmayan insanların kurduğu, geliştirdiği ve bugünlere getirdiği televizyonculuğun değerlerimize yabancı olduğunun farkındayız. Ancak değerlerimize bağlı kalınarak kaliteli ve izlenir bir televizyonculuk yapılamayacağı düşüncesini kabul etmiyoruz. Bunun için Türkiye’nin HD altyapılı ilk televizyon kanalıyız. Bunun için programlarımızın neredeyse tamamını kendimiz üretiyoruz. Bunun için hiç denenmemiş şeyler deniyoruz.
Dini programların temelinde vaaz, sohbet ve menkıbe geleneğimiz var. Çünkü dinin topluma aktarılması televizyonla başlamış bir şey değil. Atalarımız dini insanlara en doğru ve en etkili şekilde aktarmak için büyük çabalar sarf etmiş ve bize eşsiz bir miras bırakmışlar. Biz de bu mirası sahiplenmekle birlikte yeni dini program formatları geliştiriyoruz. Müslümanların sözü birdir. Zamanlar, mekânlar ve şartlar sadece söyleniş şeklini değiştirir. Bu yüzden bugün, o hiç değişmeyen sözleri televizyonculuğun bütün imkânlarından yararlanarak söylemenin yollarını arıyoruz.
Kültür, aktüalite, kadın, çocuk, aile, haber, ekonomi, tarih, spor… Vb başlıkları da televizyonculuk anlayışımızın içinde kalıyor. Hatta dinimizin hayatın belirli bir alanına ait olmadığını, her anı kuşattığını anımsatmak için bu programların özel bir ehemmiyete sahip olduğunu düşünüyoruz. Dini kanalların bu tür programların niteliğini ve niceliğini artırması halinde değerlerinden giderek uzaklaşacağı düşüncesini de reddediyoruz. Bu düşünce sekülerizmin bir izdüşümüdür. Günümüzdeki salih müslümanları tanıyanlar İslâm’ın her şart altında insana yakışan tek hayat şekli olduğunu bilirler. Her şeyin olduğu gibi televizyonun da en güzel hali değerlerimize uyan halidir.
Uygulama ile alakalı şikayet ve önerileriniz için lütfen,
[email protected] veya [email protected]
adresine mail atınız.

Semerkand TV 1.0.4 アップデート

İyileştirmeler yapıldı.
続きを読む
Semerkand TV 特徴
バージョン履歴 もっと見る
Semerkand TV
Semerkand TV 1.0.4 APK
2015年07月22日 3.16 MB

Requires Android: Android 2.2+

Screen DPI: 120-320dpi

SHA1: 8eb2f0114d7ec296ba4abf013cd0c942b35f0787

Size: 3.16 MB

What's New:

İyileştirmeler yapıldı.
追加情報

パケージ名:

com.ucmbilisim.semerkand

更新日:

最新バージョン:

1.0.4

バージョンアップ申請:

最新版提出

Android要件:

Android 2.2+