Fazilet Takvimi 2021
9.1
1K+

Fazilet Takvimi 2021

Calendarアプリケーション・ソフトウェアの設計では美徳とは完全に改装されています。

Fazilet Takvimi 画像

Fazilet Takvimi 5.2.14
「Fazilet Takvimi」とはÇamlıca Basım Yayın ve Tic. A.Ş.が開発したアプリです。2021年03月28日にFazilet Takvimi 2021の最新バージョンは「5.2.14」にアップデートされました。Fazilet Takvimi 2021はライフスタイルのアプリです。ここでFazilet Takvimi 2021Çamlıca Basım Yayın ve Tic. A.Ş.は開発したアプリを見ることができます。Fazilet Takvimi 2021と類似の89個Androidアプリを見ることができます。今、このアプリは無料です。このアプリのAndroid要件はAndroid 4.1+なので、ご注意ください。Fazilet Takvimi 2021はAPKFab、またはGooglePlayで入手できます。APKFab.comでは全てのAPK/XAPKファイルはオリジナルなものなので、高速、安全にダウンロードすることができます。
Fazilet Neşriyat ve Tic. A.Ş. 1969 yılından bu yana yayıncılık faaliyetlerinde olup Türkiye ve bütün dünya ülkelerine hizmet verme gayretindedir.
Fazilet Neşriyat’ın en mühim yayınlarından olan Fazilet Takvimi her sene muteber eserler taranarak ve en mühim bilgiler seçilerek yeniden hazırlanıp okuyuculara arz edilmektedir.
Bu bilgilerin her zaman okunması ve istifade edilmesi için internet adresinde ve mobil uygulamalar ile yayınlanmaktadır.
- Fazilet Takvimi uygulamasında yazılım ve tasarım tamamen yenilenerek yeni özellikler eklenmiştir. Takvime ait özelliklerin tek sayfa üzerinde kullanımı sağlanmıştır.
- İki farklı tema özelliği eklenmiştir.
- GPS'e göre otomatik konum bulma ve vakitleri indirme özelliği eklendi. Bunun için konum ayarlarından izin vermeniz gerekmektedir. Uygulamayı açtığınızda bulunduğunuz konuma göre vakitleri indirebilirsiniz. Kendi ülkenizi ve şehrinizi seçtikten sonra yeniden değiştirene kadar kendi şehrinizde sabitlenir, dilerseniz birden fazla şehir seçerek listeye ekleyebilir ve kendi eklediğiniz şehirler arasında hızlı geçiş yapabilirsiniz. İndirildikten sonra uygulamada yer alan bütün datalar lokal olarak çalışmaktadır.
- Hadis-i Şerif ve Ayet-i Kerime'lerin Arapçasının gösterimi (Türkçe, İngilizce ve Endonezce dilleri haricindeki dillerde sonraki sürümde eklenecektir.) ve sene içerisindeki takvim yazılarının tamamında arama özelliği ve hızlı erişime eklenip daha sonra ulaşılabilmesi sağlandı.
- Tarihte Bugün bölümü eklendi. (Türkçe haricindeki dillerde sonraki sürümde eklenecektir.)
- Çoklu dil özelliği eklendi.
- Pusula eklendi.
- Namaz vakit bildirim çubuğu eklendi.
- Mühim bilgiler bölümü Fazilettakvimi.com sitemizle entegreli şekilde uygulamada gösterilmektedir.
- Takvimdeki veriler arasında istediğiniz bir tarihi seçerek o tarihteki arka sayfa, hadis-i şerif ve namaz vakitlerine erişim sağlayabilirsiniz.
- Takvim arka sayfa yazıları yıllık güncellenmektedir.
- Günün sözleri (Ayet-i Kerimeler, Hadis-i Şerifler) yıllık güncellenmektedir.
- Namaz vakitlerinin tamamı 205 ülke ve yaklaşık 4050 şehir ve ilçe için Fazilettakvimi.com sitesinden güncellenmektedir.
- Vakitlerin hepsinin gösterimi sağlandı.
- Vakitlere göre alarm özelliği aktif edildi.
- Widget'larla hızlı erişim özelliği eklenmiştir.
- Sizden gelen öneri ve eleştiriler doğrultusunda uygulamamız geliştirilmeye devam edecektir.
- Lütfen düşüncelerinizi [email protected] veya [email protected] e-posta adresi vasıtasıyla bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.
Fazilet Takvimi 5.2.14 アップデート
- Location selection screens have been renewed.
- Automatic download of times according to location has been arranged.
- Location access has been turned off while the app is in the background.
- "Redownload All Data" feature has been added to the settings.
We are always continuing working on upgrading our app to offer a better experience for our users. By keeping updates open, you can be notified by new features.
続きを読む
Fazilet Takvimi 特徴
追加情報
更新日:

2021-03-28

最新バージョン:

5.2.14 

バージョンアップ申請:

最新版提出

で手に入れよう:

Google Play

Android要件:

Android 4.1+