Traktör Tarım Simülasyonu 2016

8.2 58

v1.2 by GameTechPro

Traktör Tarım Simülasyonu 2016 Traktör Tarım Simülasyonu 2016
Google Playで手に入れよう

Farming Simulation 2016の詳細

GameTechProからリリースされた『Farming Simulation 2016』はシミュレーションゲームだ。apkfab.com/jpから『Farming Simulation 2016』のファイルサイズ(APKサイズ):47.68 MB、スクリーンショット、詳細情報などを確認できる。apkfab.com/jpではGameTechProより配信したアプリを簡単に検索して見つけることができる。シミュレーションというのタッグは『Traktör Tarım Simülasyonu 2016』を含む。現在、本作のダウンロードも基本プレイも無料だ。『Farming Simulation 2016』のAndroid要件はAndroid 2.3.2+なので、ご注意ください。APKFabあるいはGooglePlayから『Farming Simulation 2016 apk』の最新バージョンを高速、安全にダウンロードできる。APKFab.com/jpでは全てのAPK/XAPKファイルがオリジナルなものなので、高速、安全にダウンロードできる。
Farming simulation oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. Bu traktör oyunumuz google play'deki en gelişmiş grafik ve özelliklere sahip oyundur. Traktör oyunumuz en gerçekçi çiftlik hayvan sesleri, muhteşem kalitede efektlere sahip olduğu gibi büyük bir kasaba çiftliği içerisinde oynanmaktadır.
-Oyun Özellikleri-
*Gerçek traktör ve Biçer Döver sürme
*Kaliteli grafikler canlı hayvanlar: inekler, horozlar, koyunlar
*Römork traktör bağlantısı muhteşem fizik.
*20 adet eğlenceli bölümler.
*İki farklı kontrol seçenekleri: Direksiyon ve Ok işaretleri
*Lamba sistemleri, kontak sistemi
Oyun Nasıl Oynanır?
-Öncelikle oyunumuz şuan için 15 bölümden oluşmaktadır. Oyuna girdiğinizde 1. bölümden başlayabilirsiniz.
-Birbirinden eğlenceli bölümleri oynarken aynı zamanda traktörü hiçbiryere çarpmamanız gerekiyor. Eğer çarparsanız traktör duracaktır ve oyun restart menüsü gelecektir.
-Diğer bir husus ise oyun içerisinde her bölümde mevcut süre sistemidir. Size verilen görevi en kısa sürede bitiş noktasına yetiştirmeniz gerekiyor. Aksi halde traktör duracak ve oyun restart etmenizi isteyecektir.
-Önemli Grafik Performans Ayarı-
-Traktör Oyunumuz tüm cihazlarda sorunsuz çalışmaktadır, eğer traktör oyunu açtığınızda kasma, donma meydana geliyorsa oyun ekranı içerisinde sağ kısımda dişli çark Ayar butonuna basarak en düşük grafik özelliğini seçerek düşük kalitede muhteşem performans görebilirsiniz.
,Traktör simülatörü 2016 Oyunumuzu beğendiyseniz puan vererek destek olabilirsiniz. Yeni bölümler çok kısa sürede gelecek! iyi oyunlar dileriz.

Farming Simulation 2016 1.2 アップデート

geliştirmeler yapıldı
続きを読む
Farming Simulation 2016 特徴
追加情報

パケージ名:

com.real.farm.tractor

更新日:

2016-01-05

最新バージョン:

1.2

バージョンアップ申請:

最新版提出

で手に入れよう:

Google Play

Android要件:

Android 2.3.2+